מתנדב בן 72 ניסה לסייע למשפחה במצוקה בנחל עמוד, מעד - ונפל למותו

פרץ גלעדי, פקח של רשות הטבע והגנים, נקרא לעזרת משפחה שסבלה מהתייבשות במהלך טיול. במהלך החילוץ, בן ה-72 מעד ונפל מגובה רב. הוא פונה לבית החולים זיו בצפת, שם נקבע מותו. "מתנדב יקר ומסור להצלת חיים"

21/09/2021

פקח של רשות הטבע והגנים נהרג היום (שלישי) לאחר שמעד ונפל מגובה רב, כשניסה לחלץ משפחה במהלך טיול בנחל עמוד. הפקח, פרץ גלעדי בן ה-72, פונה במצב אנוש לבית החולים זיו בצפת, שם נקבע מותו. מרשות הטבע והגנים נמסר כי מחר ייערך תחקיר מלא בנוגע לתקרית הטראגית.

גלעדי, שבעברו שירת כמתנדב ביחידת החילוץ גליל כרמל, הגיע למקום לאחר שהתקבל דיווח במשטרה על משפחה שסבלה מהתייבשות במהלך טיול באזור. במהלך החילוץ, הוא מעד ונפל, ומתנדבי יחידת גליל כרמל טיפלו בו ופינו אותו באמצעות מסוק של חיל האוויר לבית החולים בצפת - שם לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

עוד בוואלה!

חיפושים בעמק הירדן אחר תנין שנצפה באזור הגבול

לכתבה המלאה
פרץ גלעדי, מתנדב של רשות הטבע והגנים. באדיבות המשפחה
פרץ גלעדי(צילום: באדיבות המשפחה)

"פרץ גלעדי - אדם משכמו ומעלה. עובדי רט"ג המומים מהמוות ומוסרים תנחומים למשפחה האבלה", נכתב מרשות הטבע והגנים. עוד צוין כי עמיחי בנו של גלעדי משרת גם הוא כפקח של הרשות בגולן.

גיא גרברסקי, מפקדת יחידת החילוץ גליל כרמל מסר בשם מתנדבי היחידה כי הם "המומים וכואבים את מותו הטראגי הערב של פרץ גלעדי בעת שעסק בחילוץ, ומשתתפים בצערם הכבד של משפחת גלעדי. פרץ איש יקר".

"אדם משכמו ומעלה, איש יקר". פרץ גלעדי(צילום: באדיבות המשפחה)
"המתנדב היקר והמסור להצלת חיים". פרץ גלעדי(צילום: תמונות גולשים, יחידת חילוץ גולן)

"המומים וכואבים, אנו מודיעים על פטירתו של המתנדב היקר והמסור להצלת חיים. הנהלת איחוד הצלה, הנהלת סניף רמתץ הגולן, מטה המתנדבים והתפעול יחד עם אלפי המתנדבים משתתפים בצער המשפחה, ושלא נדע עוד שוד ושבר", נכתב בהודעה נוספת מיחידת ההצלה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully