חשד לרצח: צעירה בת 28 נורתה למוות בתוך רכבה ברמלה

לורין תפאל נמצאה ללא רוח חיים ברחוב דני מס בעיר, צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין שתי משפחות בעיר, ונחשד כי המתנקש חלף על פני רכבה, ביצע את הירי ונמלט. בעלה לשעבר נרצח גם הוא לפני כמה שנים

20/08/2021

לורין תפאל, בת 28, נורתה הערב (שישי) למוות בתוך רכבה ברחוב דני מס ברמלה. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין שתי משפחות בעיר, כשבעלה לשעבר נרצח גם הוא לפני כמה שנים, וקרוב משפחתה נרצח בשבוע שעבר. נחשד כי מתנקש חלף על פני רכבה, ביצע את הירי ונמלט.

"כשהגענו למקום ראינו אשה כבת 28 מחוסרת הכרה", סיפר חובש מד"א שמעון פרש. "היא סבלה מפציעות חודרות בגופה, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

לפני כשבוע, קרוב משפחתה של תפאל, חסאם מוסראתי, בן 23, נורה למוות מרכב חולף ברחוב החלוץ שבעיר לוד. צוות מד"א שהגיע לזירת האירוע פינה את הצעיר לבית החולים אסף הרופא כשהוא במצב אנוש, אך שם נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו.

עוד בוואלה!

חשד לרצח: בת 53 הוכתה ונדקרה למוות בביתה בשדרות, בנה נעצר

לכתבה המלאה
תפאל(צילום: אתר רשמי, .)

במהלך היום התרחשו מספר אירועי ירי נוספים ברחבי הארץ, בהם נפצעו בני אדם בדרגות פציעה שונות. מקרה אחד התרחש במועצה המקומית ג'דיידה-מכר בצפון, כששני תושבי המועצה נפצעו באורח קשה ובינוני מירי. גורמי רפואה שהגיעו למקום העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם למרכז הרפואי לגליל בנהריה. מקרה אחר התרחש בכפר בענה, שם נורה גבר בן 30, שנפצע קשה ופונה לבית החולים בנהריה כשהוא במצב יציב. הרקע למקרים והנסיבות להם בבדיקה.

זירת הירי ברמלה, הערב(צילום: אתר רשמי, .)

מקרה נוסף אירע בחיפה, כשתושב העיר, בן 35, נפצע באורח קשה מירי ברחוב סעדיה פז. צוות מד"א שהגיע למקום פינה אותו כשהוא במצב לא יציב לבית החולים רמב"ם בעיר. הרקע והנסיבות בבדיקה.

בכפר קאסם, שני בני אדם נפצעו באורח בינוני באירוע ירי. גורמי רפואה שהגיע למקום העניקו להם טיפול רפואי ופינו אותם לבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

על פי מרכז אמאן, מתחילת השנה נרצחו 71 בני אדם בחברה הערבית בנסיבות הקשורות לאלימות ופשיעה, מהם 62 גברים ו-11 נשים. החודש נרצחו שמונה בני אדם מהחברה באירועי אלימות.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully