מה קרה כשינון מגל הודיע כי הפסיק לאכול בחומוסייה האהובה עליו ביפו?

יום רביעי כבר בפתח, ועמו ינון מגל ויריב אופנהיימר שתפס היום את מקומו של בן כספית בעמדת המיקרופון ובעמדת השידור. האם השידור מלא הקטבים יצליח לעבור בשלום ובטונים תרבותיים, או יעלה לגבהים כמיטב המסורת?

מערכת וואלה! חדשות

ינון מגל תקף היום (רביעי) את ממשלת בנט-לפיד שהחלה לא זה מכבר את חודשה השני. "אני לא מאמין שאתה אומר את מה שאתה אומר יריב, אתה גאון אפידמיולוגי. צריך להביא את החיסונים שהממשלה הקודמת כבר שילמה עליהם. נתניהו הוא הראשון מכל העולם שהוציא את המדינה שלו מהקורונה. לכן אני מציע להקשיב לו, הוא העביר לכם מדינה נקייה עם אפס הדבקה, ועכשיו אנחנו עם גרף שהולך ועולה. הממשלה לא רצינית, כמה קשקושים. בנט מדבר מהפה אל החוץ. זה אסון הממשלה הזאת".

מנגד, השיב אופנהיימר: "יש כאן ממשלה שקיבלה החלטה אסטרטגית שהחיים במדינת ישראל יהיו לצד הקורונה. ניאבק בקורונה, אבל גם נשמור על שגרת חיים סבירה. זו החלטה אמיצה לא לרוץ עם התווים הירוקים, זה נותן חמצן למשק. כאן יש החלטה אמיצה של ממשלה שלא מטילה גזרות על הציבור כדי להגיע למספר סביר של חולים קשה".

עוד הוסיף, כי: "בנימין נתניהו אכן הביא את החיסונים, זה נכון, אך זה לא אומר שחיסון שלישי הוא הפתרון. גם אם נתניהו היה נשאר ראש הממשלה, היה כאן את וריאנט 'דלתא'. אצל נתניהו היה שקט כי אף אחד לא דיבר, הייתה דיקטטורה".

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר- האם זה באמת עוזר לכאבים בברכיים?

לכתבה המלאה
מגל (צילום: ראובן קסטרו)

למה החליט ינון מגל להפסיק לאכול בחומוס אבו חסן ביפו? סיפר: "זה החומוס הראשון שאכלתי בחיי, אני חושב שזה החומוס הכי טוב שיש כאן, אך אני לא רוצה לאכול אצל ערבים מאז מה שקרה בעיר. ההתייפייפות לא מזיזה לי, אני לא מתגזען. יש פה אויב ערבי שעשה פרעות ולינצ'ים ביהודים. אם ערבים עושים התקוממות עממית, אז יש פה התקוממות לאומית".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully