כתובות נאצה רוססו במודיעין עילית: "להרוג נהגים ערבים"

האיומים נגד הנהגים יחד עם קריאות להפסקת העסקתם רוססו מאחורי אחת התחנות של חברת "קווים". בארגון נהגי האוטובוסים בישראל קוראים לרשויות לפעול לשמירה על הנהגים ומזהירים "לא רחוק היום בו הם יפגעו". המשטרה פתחה בחקירת המקרה

21/01/2021
כתובות נאצה נגד נהגי אוטובוס ערבים רוססו  ברחוב שערי תשובה במודיעין עילית  "לא רחוק היום בו נהגים יפגעו". 21 בינואר 2021. ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית., אתר רשמי
"להרוג נהגים ערבים". אחת מכתובות הנאצה(צילום: אתר רשמי, ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית.)

כתובות נאצה נגד נהגי אוטובוס ערבים רוססו הלילה (חמישי) במודיעין עילית. בין הכתובות שרוססו על קירות מאחורי אחת התחנות של חברת "קווים" בעיר, קריאות להפסקת העסקת ואף לרצוח אותם. המשטרה פתחה בחקירת מעשי ההתנכלות והאיומים שבוצעו על רקע גזעני.

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר כי "הכתובת על הקיר ברורה היום יותר מתמיד - לא רחוק היום בו נהגים יפגעו ואין זה משנה מאיזה מגזר הם".

"הנזקים לא יפסיקו עד שתפסיקו להעסיק מחבלים". כתובת נאצה נגד הנהגים(צילום: אתר רשמי, ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית.)

בארגון קראו לרשויות לפעול על מנת להגן על הנהגים ולהעניש את העומדים מאחורי המעשים. "האחריות על ביטחון חיי הנהגים והנוסעים נמצאת בידי כל הגורמים הרלוונטים והגיע הזמן לראות שינוי בכל נושא ההסברה, האכיפה והענישה כך שהנהגים לא יעמדו בחזית ללא הגנה ראויה".

"אנחנו מודים לחברת קווים על תגבור האבטחה ועל הטיפול הנחוש באירועים מעין אלה. ארגון נהגי האוטובוסים ימשיך לעמוד לימין הנהגים בכל העת", הוסיפו.

במשטרה מסרו כי "במוקד התקבל דיווח כי על קיר ותחנת אוטובוס בעיר מודיעין עילית רוססו כתובות גרפיטי בנוסח 'קווים הנזקים לא יפסיקו עד שתפסיקו להעסיק מחבלים' ו'מוות לערבים'", והוסיפו כי פתחו בחקירת המקרה.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully