וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כתובות נאצה רוססו במודיעין עילית: "להרוג נהגים ערבים"

21.1.2021 / 12:10

האיומים נגד הנהגים יחד עם קריאות להפסקת העסקתם רוססו מאחורי אחת התחנות של חברת "קווים". בארגון נהגי האוטובוסים בישראל קוראים לרשויות לפעול לשמירה על הנהגים ומזהירים "לא רחוק היום בו הם יפגעו". המשטרה פתחה בחקירת המקרה

כתובות נאצה נגד נהגי אוטובוס ערבים רוססו  ברחוב שערי תשובה במודיעין עילית  "לא רחוק היום בו נהגים יפגעו". 21 בינואר 2021. ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית., אתר רשמי
"להרוג נהגים ערבים". אחת מכתובות הנאצה/אתר רשמי, ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית.

כתובות נאצה נגד נהגי אוטובוס ערבים רוססו הלילה (חמישי) במודיעין עילית. בין הכתובות שרוססו על קירות מאחורי אחת התחנות של חברת "קווים" בעיר, קריאות להפסקת העסקת ואף לרצוח אותם. המשטרה פתחה בחקירת מעשי ההתנכלות והאיומים שבוצעו על רקע גזעני.

ארגון נהגי האוטובוסים בישראל מבית ההסתדרות הלאומית מסר כי "הכתובת על הקיר ברורה היום יותר מתמיד - לא רחוק היום בו נהגים יפגעו ואין זה משנה מאיזה מגזר הם".

כתובות נאצה נגד נהגי אוטובוס ערבים רוססו  ברחוב שערי תשובה במודיעין עילית  "לא רחוק היום בו נהגים יפגעו". 21 בינואר 2021. ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית., אתר רשמי
"הנזקים לא יפסיקו עד שתפסיקו להעסיק מחבלים". כתובת נאצה נגד הנהגים/אתר רשמי, ארגון נהגי האוטובוסים, הסתדרות לאומית.

בארגון קראו לרשויות לפעול על מנת להגן על הנהגים ולהעניש את העומדים מאחורי המעשים. "האחריות על ביטחון חיי הנהגים והנוסעים נמצאת בידי כל הגורמים הרלוונטים והגיע הזמן לראות שינוי בכל נושא ההסברה, האכיפה והענישה כך שהנהגים לא יעמדו בחזית ללא הגנה ראויה".

"אנחנו מודים לחברת קווים על תגבור האבטחה ועל הטיפול הנחוש באירועים מעין אלה. ארגון נהגי האוטובוסים ימשיך לעמוד לימין הנהגים בכל העת", הוסיפו.

במשטרה מסרו כי "במוקד התקבל דיווח כי על קיר ותחנת אוטובוס בעיר מודיעין עילית רוססו כתובות גרפיטי בנוסח 'קווים הנזקים לא יפסיקו עד שתפסיקו להעסיק מחבלים' ו'מוות לערבים'", והוסיפו כי פתחו בחקירת המקרה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully