שעון חורף 2020 - הלילה זז השעון שעה אחורה

שעון החורף הגיע אחרי 210 ימים של שעון קיץ - ועתיד להימשך עד מרץ 2021. בשעה 02:00 הוזז השעון שעה אחת אחורה, וכולנו הרווחנו שעת שינה

  • שעון חורף
  • שעון קיץ
מערכת וואלה! חדשות
כך תעדכנו ידנית את שעון החורף בסמארטפון (מערכת וואלה! News)

שעון הקיץ של של תשפ"א - 2020 הסתיים בסוף שבוע הקרוב, בלילה שבין מוצאי שבת, ו' בחשון תשפ"א 24.10.2020 ליום ראשון, ז' בחשון תשפ"א 25.10.2020. בשעה 02:00 לפנות בוקר הוזזו מחוגיו שעה אחת אחורה לשעה 01:00.

שעון הקיץ השנה נמשך 210 יום. הוא יחל שוב ביום שישי, י"ג בניסן תשפ"א 26.3.2021.

שר הפנים, אריה דרעי אמר כי "שעת האור הנוספת בקיץ שמסתיים לא סייע לצערנו לאזרחי המדינה בכלכלה ובמסחר כבכל שנה בשל נגיף הקורונה. אני מקווה כי שעון החורף שיחל בתחילת השבוע הקרוב יסתיים עם בשורות טובות של בריאות וסיום המגפה".

(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מערכת וואלה! News)

כך תעדכנו ידנית את שעון החורף בסמארטפון

רובנו סומכים על מכשיר הסמארטפון שלנו, שיידע מה השעה ובעיקר יידע להעיר אותנו בבוקר ברגע המתאים. במוצ"ש יש להזיז את השעה אחורה מ-2:00 לפנות בוקר לשעה 1:00. בעוד מרביתנו נהנים מעדכון אוטומטי של השעון בהתאם לאזור הזמן שלנו, לא בטוח שהעדכון לשעון חורף ייכנס לתוקף ולכן מומלץ - אם אתם מעוניינים לקום בזמן ולא לפספס שעת שינה - לעדכן את השעה ידנית. במהלך היום ניתן יהיה להחזיר את העדכון האוטומטי ללא חשש.

אנדרואיד

היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) וחפשו ברשימה את אפשרות "תאריך ושעה" (Date and Time). לאחר שנכנסתם אליה, בטלו את אפשרות "תאריך ושעה אוטומטיים" (Automatic Date and Time). בחרו את אזור הזמן הנכון ואז את השעה הרצויה.

מאחר ויש סוגים שונים של התקנות אנדרואיד, וגרסאות לא מעטות, התפריטים שונים מעט אחד מהשני. אם אתם לא מוצאים את תפריט עדכון התאריך והשעה, אולי הוא מסתתר בתוך תפריט אחר. חפשו את "אפשרויות נוספות" בתפריט וכנראה תמצאו את מה שאתם מחפשים שם.

אייפון

כדי לעדכן שעה ידנית במערכת ההפעלה iOS היכנסו לתפריט ההגדרות (Settings) ובחרו באפשרות "כללי" (General). כעת מבין האפשרויות המוצגות לחצו על "תאריך ושעה" (Date & Time) וכבו את המתג של "כיוון אוטומטי" (Set Automatically). כעת בחרו באזור הזמן הנכון וכוונו ידנית את השעה הרצויה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully