בנה ללא אישור בשטח ציבורי: יו"ר קק"ל יועמד לדין בכפוף לשימוע

יו"ר קק"ל, אשתו ובנו יועמדו לדין בגין בניה בלתי חוקית ביישוב בו הם גרים. על פי כתב האישום שהגישה הפרקליטות, בני הזוג בנו בריכת שחייה וסללו אליה דרך בשטח שיועד לשימוש הציבור.

  • דני עטר
  • קק"ל
יו"ר קק"ל דני עטר נואם בתל אביב ב-2016 (צילום: מגד גוזני)

הפרקליטות הודיעה היום (רביעי) ליו"ר קק" דני עטר, לבת זוגו חיה עטר ולבנם אדם עטר, כי יועמדו לדין בכפוף לשימוע בשל עבירות בניה.על פי כתב החשדות, ביצעו בני הזוג עטר ובנם, ללא היתר כדין, עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר במועצה האזורית גלבוע, בנו בריכת שחיה, כאשר חלקה במקרקעין שיעודו שטח ציבורי וכן פרצו דרך ליד בריכת השחיה, על פי החשד בניגוד לחוק. בין היתר, פירקו החשודים על פי החשד, ללא היתר, את הגג של בית המגורים וחלק מהקירות, הקימו כאמור בריכת שחיה בסטיה מההיתר, יצקו בטון על הדרך שפרצו סמוך לבריכת השחיה שיעודו שטח ציבורי ובנו מסלעות חדשות. לאחר סיום העבודות, עשו החשודים שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחיה ובדרך שנפרצה, וזאת ללא היתר כדין.

המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה הודיעה כי לאחר בחינת חומר הראיות בעניינם, נמצא כי יש מקום להעמדתם לדין בגין עבירות בנייה ללא היתר ושימוש ללא היתר, וזאת בכפוף לשימוע. בנוסף, נשלח מכתב שימוע למהנדס פורסאן מסאד, אשר על פי החשד מסר מידע כוזב לוועדה המקומית בבקשה לקבלת היתר בניה.

בנוסף, כך על פי כתב החשדות, הגיש המהנדס פורסאן מסאד, שתפקידו היה לפקח על עבודות הבניה בבית, לוועדה המקומית בקשה להיתר בניה, אליה צירף תכנית אשר לא אושרה על ידי הוועדה ואשר לא נכנסה לתוקף, וזאת במטרה להשיג היתר בניה.

לחשודים ניתנה אפשרות, לפנים משורת הדין, לקיים הליך שימוע בפני מנהלת המחלקה להנחיית התובעים, טרם תתקבל החלטה סופית אם להגיש כתב אישום נגדם.

עוד בוואלה!

"יש הרבה דיבורים על הבן של ביידן": פורסם תמלילי שיחת טראמפ ונשיא אוקראינה

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully