"לוקחים חלק במסע ערכי": משלחת של שוטרים מארה"ב הגיע לביקור בישראל

ארגון Police unity tour, שמנציח את השוטרים שנפלו במהלך שירותם, ארגן משלחת של עשרות שוטרים וקצינים שהגיע לביקור במהלכו למדו על ההתמודדות עם אתגרי הביטחון של המדינה. משטרת ישראל: "רואים ערך משמעותי בהנצחת השוטרים הנופלים"

21/09/2019
שוטרים מישראל יחד עם שוטרים וקצינים מהמשלחת של ארה"ב שהגיעה לביקור בארץ. 21 בספטמבר 2019. דוברות משטרת ישראל
המשלחת ביקרה בעוטף עזה, ירושלים והעיר העתיקה. שוטרים מישראל וארה"ב(צילום: דוברות משטרת ישראל)

משלחת של 40 שוטרים וקצינים מארצות הברית הגיעה לארץ כאורחת של משטרת ישראל לביקור בן עשרה ימים במהלכו למדו השוטרים האמריקנים על התמודדות המשטרה הישראלית עם אתגרי הביטחון של המדינה בכלל ולנוכח המצב הנוכחי בפרט.

המשלחת היא מטעם ארגון Police unity tour, שמנציח את השוטרים שנפלו במהלך שירותם. משלחת של שוטרי משטרת ישראל השתתפה במהלך ביקור משלה במשטרה בניו יורק ובוושינגטון במסגרת מסע האופנים אותו עורך הארגון בארצות הברית בכל שנה לזכר כל אלה שנפלו במהלך שירותם. המשלחת מישראל היא המשלחת היחידה שהוזמנה מחוץ לארה"ב. הקשר ההדוק הזה מתקיים זו השנה הרביעית.

שוטרים וקצינים מהמשלחת של ארה"ב בישראל(צילום: דוברות משטרת ישראל)

"אנו רואים ערך משמעותי בהנצחת השוטרים הנופלים ולוקחים חלק במסע ערכי מאתגר ומשמעותי מידי שנה", אמרו במשטרת ישראל. השוטרים מארצות הברית ביקרו בעוטף עזה, בירושלים ובעיר העתיקה ולקחו חלק כאורחי שגרירות ארצות הברית בטקס שנערך לזכר הנופלים באחד עשר בספטמבר.

עוד בוואלה!

בתגובה לתקיפת מתקני הנפט: טראמפ אישר פריסה צבאית בסעודיה

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully