חשד שאם סרסרה בבתה: בת 12 חולצה מצימר שבו שהתה עם גבר בן 70

  כוחות המשטרה פשטו על מתחם צימרים בצפון שבו שהתה ילדה בת 12 בחברת גבר בן 70. הם עצרו את אמה בת ה-38, שלפי החשד עוסקת בזנות, כמו גם את דודתה ובעל המתחם. משרד הרווחה החזיר את הילדה למעון שבו היא שוהה. העצורים יובאו לדיון להארכת מעצרם שיתקיים בדלתיים סגורות

  עריכה: עמית שמחה

  החשד לסרסור בילדה בת 12 - כל הפרטים

  • המשטרה חילצה ילדה בת 12 ששהתה בחדר בצימר עם גבר בן 70
  • החשד הוא כי אמא של הילדה עסקה בזנות וסרסרה בה
  • דודתה של הילדה ובעל הצימר נעצרו
  • מעצרה של האם ודודתה הוארך בחמישה ימים

  כוחות המשטרה חילצו היום (חמישי) לפנות בוקר ילדה בת 12 מצימר בצפון שבו שהתה עם גבר בן 70. בנוסף לכך, הם עצרו את אימה, דודתה ובעל מתחם הצימרים. המשטרה חושדת שבוצעו עבירות מין כלפי הילדה והאימא, שככל הנראה עוסקת בזנות, סירסרה בביתה. הילדה הוחזרה באמצעות משרד הרווחה למעון שבו היא שוהה.

  חוקרי מחלק הנוער ובלשי היחידה המרכזית פשטו בתום פעילות סמויה על מתחם צימרים בצפון, שבו חלק מהדירות מושכרות על בסיס חודשי. מבירור ראשוני עלה כי האימא שוכרת דירה במבנה. בנוסף לאם ולדודה, נעצר בעל מתחם הצימרים בן ה-63. בהמשך היום בית המשפט השלום בנצרת האריך את מעצרם של האם, בת 38, ושל אחותה, בת 48, בחמישה ימים. הדיונים התקיימו בדלתיים סגורות.

  עוד בוואלה! NEWS

  סרסרו בבת 15 - ושדדו באלימות: נעצרו שני צעירים באזור ירושלים

  לכתבה המלאה
  הצימר בנוה עובד ממנו חולצה הילדה

  עו"ד סארי חורי מהסניגוריה הציבורית, המייצג את הגבר בן ה-70 שלטענת המשטרה היה עם הקטינה, אמר כי ''אני לא יכול לחשוף את חומרי החקירה, אני יכול להגיד שכל החשדות המיוחסות למרשי, לטענתו לא נכונים וזו בלשון מעודנת. אין לו שום קשר מיני עם הילדה, יש אומנם היכרות בינו לבינה שהוא מכיר אותה לצד האימא, ומעבר לזה אין לו שום קשר לחשד המיוחס לו''.

  לדברי חורי, החשוד ''גר קבוע במקום כבר שני עשורים כמעט''. לטענתו ''הוא לא קשור להעסקת הילדה, ואני חייב להדגיש שהילדה עוד לא מסרה תלונה נגדו וכנראה שהתיק הזה מבוסס על ראיות מודיעיניות שאני סבור שיופרכו בצורה מוחלטת אחרי שהחקירה תקרום עור וגידים". עוד הוסיף חורי כי השופטת ראגד זועבי ''קבעה באופן ראשוני שיש חשד סביר לאור הסיטואציה בה נעצרו החשודים, המשטרה עתרה לבית המשפט לעצור אותו לשמונה ימים, ובית המשפט האריך את מעצרו עד יום שני הקרוב''.

  לדברי עו"ד רן שחם, גם הוא מהסניגוריה הציבורית, המייצג את האם "אנחנו לא יכולים להכנס לפרטים, אך המעצר הוארך עד יום שני, החשודה מכחישה את המיוחס לה ואנחנו מקווים שהמשטרה תבדוק את הדברים במהרה והיא תשוחרר בהקדם ואפילו לפני יום שני''.

  החשוד ''גר קבוע במקום כבר שני עשורים כמעט''. אילוסטרציה (צילום: שלומי גבאי)

  עו"ד לירון מלכה, באה כוחה של אחות האם מטעם הסניגוריה הציבורית, סיפרה כי "מרשתי מכחישה כל קשר לאירועים. מדובר במי שעבדה במתחם הצימרים, אינה אחראית למה שקורה בתוך הצימר ואין לה קשר למעורבים נוספים וכל תפקידה הוא בהשכרת היחידות על פי דרישות המעסיק קבלת התשלום והעברתו למעסיק וניקיון היחידות מעבר לכך אין לה שום קשר. אומנם החקירה בראשיתה, אבל לטעמי התמונה תתבהר והיא תשוחרר בקרוב''.

  לפני שנתיים התגלתה פרשה דומה בישוב נוה עובד בצפון. המשטרה פשטה על מתחם צימרים ביישוב בעקבות המידע שקיבלה, לצד גורמי מס הכנסה וזרועות אכיפה נוספות. החשד שעלה היה כי במקום פועל בית בושת שניצל צעירות תוך כדי העלמת מסים, שינוי יעוד המבנה והקמת מבנים באופן בלתי חוקי. במהלך הפעילות נתפסו שלוש צעירות, שתיים מהן בנות 18 ואחת קטינה חוסה, שניסו להימלט מהמקום.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully