פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פעם שנייה תוך שבוע: זוג תיירים אותר לאחר שנעדר בנחל דרגה

   התיירים, בני 24 ו-30 מגרמניה, נעדרו לאחר שנכנסו לנחל שבמדבר יהודה בשעות הבוקר ואותרו שעות לאחר מכן. למקום הוקפצו מתנדבי יחידת החילוץ יחד עם כוחות משטרה בסיוע מסוק, שזיהה את השניים. בשבוע שעבר אותרו באותו המקום שישה בני משפחה שאבד עמם הקשר

   פעם שנייה תוך שבוע: זוג תיירים אותר לאחר שנעדר בנחל דרגה
   צילום: יחידת חילוץ מגילות, דוברות המשטרה, עריכה: איתי עמרם

   זוג תיירים מגרמניה בני 24 ו-30 נעדרו מאז שעות הבוקר (חמישי) לאחר שנכנסו לנחל דרגה שבאזור מצפה שלם שבמדבר יהודה ואותרו לפני זמן קצר. מתנדבי יחידת החילוץ מגילות הוקפצו לאזור יחד עם כוחות משטרה בסיוע מסוק ורחפן עם מצלמה תרמית במטרה, שזיהו את השניים ופעלו לחילוצם מהנחל.

   בשבוע שעבר קבוצת מטיילים, הכוללת אב וחמישה מילדיו, נכנסו לטייל באותו הנחל ובמשך שעות אבד עמם הקשר. בני משפחתם של המטיילים דיווחו שהם לא חזרו הביתה, והרכב שבו נסעו עודו נמצא סמוך לנחל. כעבור שעות הם אותרו על ידי מסוק משטרתי. בתיעוד מהמסוק שאיתר את הנעדרים נראים כל השישה מרימים ידיים לבקשת הטייס שמעדכן אותם כי הם עומדים להיות מחולצים, וזמן קצר לאחר מכן הם הוצאו מהנחל כשכולם במצב טוב.

   עוד בוואלה! NEWS:
   "במקום שיסוי - פיוס לאומי": גנץ בהצהרה ראשונה לאחר האיחוד
   נתניהו על "כחול לבן": מדברים על אחדות אך רוצים מדיניות שמאל
   הזיכוי ברצח בוטל, הנוהל הסודי ייחשף: ההחלטה הדרמטית של העליון

   (עדכון ראשון: 23:16)

   מתן מוראד מפקד היחידה מתדרך את הכוחות בחיפוש אחר אב וחמשת ילדיו שנעלמו בים המלח - 13/2 (דוברות משטרת ישראל , יחל"צ מגילות)
   מפקד יחל"צ מגילות בנחל דרגה, בשבוע שעבר (צילום: יחל"צ מגילות)
   מפת האיזור בו הלכו לאיבוד אב וחמישה ילדים , 13 בפברואר 2019 (צילום מסך , גוגל מפות)