פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הזוי: "הפושע הכי מבוקש של ה-FBI" נתפס, וביצע אקט ביזארי למצלמות

   אנטואן מימס, חבר כנופיה מסוכן שחשוד ברצח כפול אלים במיוחד, ראה את מצלמות הטלוויזיה והחל לפזז כמו באתגר הקיקי. החשדות נגדו, אגב, הרבה פחות משעשעות

   הזוי: "הפושע הכי מבוקש של ה-FBI" נתפס, וביצע אקט ביזארי למצלמות

   חשוד ברצח כפול בארה"ב, שהוגדר כ"פושע הכי מבוקש של ה-FBI", ביצע את "אתגר הקיקי" כשהועבר על ידי כוחות הביטחון מהמטוס בנמל התעופה במישיגן. לרכב שיוביל אותו לכלא.

   אנטואן מימס הועבר לבית הכלא במחוז בריאן אחרי שנחת בנמל התעופה תחת אבטחה כבדה של שוטרים, אנשי ביטחון ו-FBI. ברגע שהבחין במצלמה והבין שהוא מתועד - הוא החל לרקוד ולפזז על המסלול, בזמן שהובל אזוק לניידת. הוא עשה חיקוי של נהיגה ברכב, ועשה עם הידיים סימן של לב, בעודו מחויך ונראה נהנה מהסיטואציה.

   מדובר בכוריאוגרפיה שהפכה ללהיט ויראלי ברשתות, עם חיקוי לשיר של דרייק "In My Feelings", שבו נראו אנשים רבים חוגגים ומרקדים מחוץ לרכב נוסע.

   עוד ב"אסור לפספס"
   זה הסוהר הטיפש בעולם? כך האסיר הערים על השומר וברח מהמעצר
   הנערה שדחפה את חברתה מגשר בגובה 7 קומות צפויה להיכנס לכלא
   תיעוד קשה לצפייה: אישה נשכה את איבר המין של הגבר שתקף אותה באייומי סכין

   עם זאת, יש לציין כי האישומים שעומדים נגד מימס אינם משעשעים כלל וכלל. הוא חשוד ברצח של שני אנשים במסיבה. מימס, חבר כנופיה, חשוד שנכנס למסיבה, ורצח בירייות אקדח שני חברי כנופיה אחרים - ועשה זאת לעיני כ-100 עדים. לאחר שהשניים התמוטטו על הדשא שמחוץ לבית שבו אירעה המסיבה - הוא ירה לאחד מהם בראש ולשני בפרצוף, והלך מהמקום. הוא הוגדר על ידי ה-FBI כפושע נמלט המסוכן לציבור, עד אשר נתפס באטלנטה מספר שבועות לאחר מכן.