פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ניסיון החיסול בתל אביב: העבריין בן כהן לא היה ברכב שנורה

   חוקרי המשטרה בודקים איך לא ידעו היורים שכהן נמצא בביתו בעת הירי. בחקירתו סיפר כי חיכה בביתו לחבר, בעת שנפתחה אש לעבר רכבו בתל אביב. שלושה חשודים נעצרו באזור התקרית

   ניסיון החיסול בתל אביב: העבריין בן כהן לא היה ברכב שנורה
   עריכת וידאו:ניר חן

   חקירת ניסיון החיסול של העבריין בן כהן מעלה כי הוא כלל לא היה ברכב כשאלמונים ירו לעבר מכוניתו. כהן נחקר ושוחרר לפני שעה קלה, ובמהלך החקירה אמר לחוקרים כי היה בביתו, והמתין לחברו שאמור היה להחזיר את רכבו לביתו של כהן בתל אביב. החוקרים סבורים כי יעד החיסול היה כהן, ולא ברור איך לא ידעו המחסלים שכהן לא היה ברכב בעת ביצוע הירי.

   ניסיון החיסול אירע היום בכיכר המדינה, כשאלמונים פתחו באש אל עבר רכבו של כהן. שלושה חשודים נעצרו בתום סריקות המשטרה באזור התקרית. לפני כשנתיים וחצי ניצלו חייו של כהן כשמטען רב עוצמה התפוצץ סמוך לרכבו אך רגלו נקטעה. מחקירת משטרת תל אביב עולה כי רוכב קטנוע שנצמד אל רכבו של כהן ברחוב ז'בוטינסקי בעיר פתח לעברו באש בזמן שעמד ברמזור.

   עוד בוואלה! NEWS:
   ניסיון חיסול לאור יום: אלמונים ירו לעבר העבריין בן כהן בתל אביב
   היועץ לביטחון לאומי בממשל טראמפ נחת בישראל: "מצפה לפגוש את נתניהו"
   הפקרת טוהר, המבצע להצלת רוני: המהדורה המרכזית של וואלה! NEWS

   כתב אישום הוגש נגד העבריין בן כהן בגין מעשה מגונה ואיומים על מטופלת (מאצ'י הוף )
   העבריין בן כהן. יעד לחיסול (צילום: מאצ’י הוף)

   בימים האחרונים נצפה כהן כשהוא מסתובב באזור צפון תל אביב וכיכר המדינה, והוא אף תושאל כמה פעמים על ידי בלשי משטרה שפגשו בו ברחוב. בנובמבר האחרון נעצר כהן בחשד שנהג ברכב גנוב, לאחר ששוטרים שעקבו אחריו הבחינו ברכב הדומה בחזותו לאחד מאלה השייכים ליחידת הבילוש המשטרתית. על גג הרכב אף הותקנו מערכת כריזה ונורת "צ'קלקה" בצבע כחול.

   הזירה בה היה ניסיון לחיסול בן כהן, תל אביב, 19 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , תומר אפלבאום)
   זירת ניסיון החיסול, היום בתל אביב (צילום: תומר אפלבאום)