פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עדויות על המאמן בנו ריינהורן החשוד בפדופיליה: "היה תוקפני"

   לדברי הורה מאחד מבתי הספר שבהם עבד מאמן הכדוריד בנו ריינהורן, החשוד בעבירות מין ב-140 ילדות ונערות, העסקתו נמשכה למרות תלונות על אלימות מילולית כלפי ילדים. לפי החשד, הוא פיתה את קורבנותיו תוך התחזות לסוכנת דוגמנות ברשת

   בנו ריינהורן, בן 35 חשוד בעבירות מין בקטינות ברשת, 15 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , פייסבוק)
   "החזיקו אותו למרות שהיו בעיות אלימות מילולית". ריינהורן (צילום: פייסבוק)

   הורים לתלמידים באחד מבתי הספר שבו עבד מאמן הכדוריד בנו ריינהורן, תושב הרצליה שנעצר בחשד לעבירות מין ב-140 ילדות ונערות, סיפרו היום (רביעי) כי היה תוקפני כלפי ילדים. "עכשיו אני תופס את זה, הייתה לו התנהגות שהיא מאוד תוקפנית כלפי ילדים, לבנים במיוחד", סיפר אחד ההורים בשיחה עם וואלה! NEWS. "החזיקו אותו במערכת למרות שהיו לו בעיות של אלימות מילולית מול ילדים".

   לדברי ההורה, העסקתו של ריינהורן נמשכה משום שלבית הספר היה חשוב לשמור ולקדם את קבוצת הכדוריד, וכי בית הספר זכה באליפות הכדוריד לבנים. "היו עליו תלונות של אלימות מילולית, לא פדופיליה. הוא עבד למרות שלא הייתה לו הכשרה פורמלית והחזיקו אותו בתשלום דרך עמותת בני הרצליה. הוא גם לימד בנות בקבוצת כדוריד, אבל אני לא זוכר תלונות שהיו קשורות לפדופיליה", אמר ההורה.

   עם זאת, בנבחרת הכדוריד אותה אימן ריינהורן הופתעו מהחשדות, ואמרו כי מדובר ב"מאמן רגיש, רחוק מהתמונה המצטיירת מהחקירה".

   בנו ריינהורן, בן 35 חשוד בעבירות מין בקטינות ברשת, 15 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , פייסבוק)
   ריינהורן (צילום: פייסבוק)

   היום הותר לפרסום כי המשטרה עצרה את ריינהורן בן ה-35 בחשד שפעל באפליקציית אינסטגרם וברשתות אחרות והצליח לפתות יותר מ-140 ילדות בגילאי תשע עד 15. בחלק מהמקרים, על פי החשד, הוא ביצע בהן דרך הרשת מעשי אינוס ומעשי סדום. הוא נעצר לפני עשרה ימים.

   מחומר החקירה עולה כי החשוד נהג לנטר פרופילים של ידועני ילדים של רשתות אופנה, הפקות דוגמנות, צלמי אופנה ועוד, יצר פרופילים פיקטיביים כשהוא מתחזה לאישה שעוסקת בתחום הדוגמנות והציע לילדות ולנערות להצטרף ולהיות דוגמניות אופנה.

   לפי החשד, ריינהורן פעל לכאורה בכל שעות היממה, כולל לפנות בוקר, כשהיעד שלו היה עשרות ילדות מכל רחבי הארץ. תחילה היה פונה אליהן באמצעות האינסטגרם, מבקש מהן לפנות אליו להמשך שיחה בווטסאפ ואז היה מבקש מהן לשלוח לו תמונות. תחילה תמונות פנים, אחר כך תמונות גוף ולאחר מכן תמונות עירום שלהן.

   בשלבים מאוחרים יותר היה מפתה אותן לבצע בעצמן מעשים מיניים קשים - החל בהחדרת חפצים לאיברים מוצנעים בגופן ועד מעשי אינוס וסדום, תוך שהן מצלמות ומשדרות לו את הצילומים.

   התכתבויות בוואטסאפ של החשוד בפדופיליה, בנו ריינהורן, 15 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , וואטסאפ)

   באחת השיחות שניהל ריינהורן בווטסאפ עם ילדה שהתעניינה בצילומי דוגמנות הוא העלה לכאורה את נושא צילומי העירום. "אם את לא באמת מרגישה בנוח איתי אז לא משנה", כתב ריינהורן - כשהוא מתחזה לסוכנת דוגמנות. כשהילדה מעלה חשש שאינה מתאימה הוא משיב: "בינתיים את הכי מתאימה שבחנתי. אני רוצה שתביני, מחר מבחינתי אני כבר מסדרת לך בוק והפקות. רק בואי נסיים, אנחנו בשלב האחרון".

   לילדה אחרת שאותה ניסה לכאורה לשכנע לשלוח תמונות כתב ריינהורן: "חייבות להתקדם" והפציר בה "לפנות מקום בטלפון ולמחוק תמונות וסרטים ישנים" כדי שתוכל להצטלם עבורו. "תפתרי את הבעיה, כי יש לי המון הצעות בשבילך".

   במקרה אחר ניסה לכאורה ריינהורן לשכנע ילדה להגיע לאודישן. "אם תתאימי נערב את ההורים", כתב - כשעודו מתחזה לסוכנת הדוגמנות. "אני צריכה ממך חצי שעה ונסיים את האודישן. עדיף עכשיו כי מחר כבר אני רוצה לתאם לך בוק".

   התכתבויות בוואטסאפ של החשוד בפדופיליה, בנו ריינהורן, 15 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , וואטסאפ)
   התכתבויות בוואטסאפ של החשוד בפדופיליה, בנו ריינהורן, 15 באוגוסט 2018 (מערכת וואלה! NEWS , וואטסאפ)