וואלה! Talk

רוביק דנילוביץ': "מפלגת העבודה הלכה שמאלה מדי"

המתיחות בעזה, שגעת הכדורגל וחיי הרווקות: ראש העיר באר שבע בריאיון באולפן וואלה! TALK

31/05/2018
צילום: ראובן קסטרו, עריכת וידאו: נעה לוי

היה שבוע קשה בדרום. איך אתה רואה את הסבב האחרון הזה?

"שמע, היו לנו 4 שנים של שקט. ממשלת ישראל, ופה צריך להגיד מילה טובה, די נחושה ועל כל ירי של תת-מקלע, היא מגיבה, ומגיבה בעוצמה. בצד השני חייבים להבין - אנחנו לא מוכנים לעבור לסדר היום על אף הפרה. צריך לומר ביושר, ואני לא בא מהצד הימני הקיצוני של המפה הפוליטית: אין לנו באמת פרטנר. בצד השני אין את אותו בן-גוריון שיקבל את ההחלטה המכוננת".

דנילוביץ' באולפן(צילום: ראובן קסטרו)

ואתה עדיין חבר מפלגת העבודה?

"כן. אני עוסק אך ורק בתחום המוניציפלי, וביחסים טובים עם כל ראשי המפלגות. שמתי בצד את עבודתי או את ההתנדבות שלי במפלגת העבודה, אבל אני עדיין חבר רשום בה".

אתה שבע רצון מאבי גבאי?

"יש 24 חברי כנסת, באמת אנשים טובים, חרוצים, מסורים. אבל במפלגת העבודה יש מגוון רחב מדי של דעות. אין תפיסה אחת. אני מצפה מהמפלגה של בן גוריון, בן גוריון לא היה שמאל. אני מצפה ממפלגת העבודה לא למשוך שמאלה, ולהגיד כל הזמן שאנחנו אשמים כי אנחנו לא אשמים. להסתכל על המצב כפי שהוא, שצריך להגיד מילה טובה לממשלה לחזק אותה, לחזור לאותה ממלכתיות. העבודה תמיד הייתה מפלגת מרכז ואני חושב שהיא הלכה יותר מידי שמאלה, חלקם הלכו באופן קיצוני".

עוד בוואלה!

רוצים לזכות בארוחה משפחתית בסטקיית הבוקרים בתל אביב?

בשיתוף סטקיית הבוקרים
דנילוביץ' באולפן(צילום: ראובן קסטרו)

אז מתי אתה קופץ לקלחת?

"למה אני צריך לקפוץ לקלחת? אני כל הזמן בפוליטיקה. באתי לשרת אינטרס הרבה יותר גדול משל עצמי. אני לא ראש עיריית באר שבע, אני שליחה של מדינת ישראל בנגב. אני מאמין שהנגב הוא החלק האסטרטגי החשוב ביותר לביסוסה של מדינה ישראל ולחוסנה".

היית נותן הכול כדי להיות שחקן בהרכב הפועל באר שבע בשנים האחרונות?

"שמע, מי שלא מבין מהו אושר, מהי אקסטזה. אנשים מהצד שלא שיחקו אף פעם כדורגל, לא מבינים מה זה השגעת הזו. רק מי שהוא שם, שחי את הדשא, את המשחק, את הנשמה, את האווירה, מבין מה זה להיות שחקן כדורגל מקצועני. אני לצערי פספסתי את זה אבל אתה יודע מה? חלום אחד נופל, קם לו ומתעורר חלום חדש".

דנילוביץ' באולפן(צילום: ראובן קסטרו)
דנילוביץ' באולפן(צילום: ראובן קסטרו)
דנילוביץ' באולפן(צילום: מערכת וואלה!)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully