פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השגרירות עוברת לירושלים: ביום שני - משדר מיוחד בוואלה! NEWS

   כיצד ישפיע המהלך עליו הכריז נשיא ארה"ב טראמפ על התהליך המדיני? האם ההפגנות בגבול בעזה יסלימו? האם טראמפ ינצל את ההזדמנות לחשוף את תכנית השלום? ביום ב' ב-14:00 יעקב אילון והילה קובו במשדר מיוחד עם כל פרשני וכתבי וואלה! NEWS

   השגרירות עוברת לירושלים: ביום שני - משדר מיוחד בוואלה! NEWS

   ביום שני, ב-14:00 מהדורת וואלה! NEWS במשדר מיוחד לפתיחת שגרירות ארצות הברית בירושלים. יעקב אילון והילה קובו בעמדות השידור באולפן השקוף בתל אביב ובעמדת השידור סמוך למתחם השגרירות החדש, יעקבו אחר ההתרחשויות בשידור חי יחד עם הפרשנים אורן נהרי, טל שלו, אמיר אורן, אבי יששכרוף ואמיר בוחבוט. כתבי וואלה! NEWS יהיו פרוסים ברחבי הארץ ויעדכנו בזמן אמת ממוקדי ההתרחשויות בגבול עזה ובבירה.

   המהדורה המרכזית המלאה בהגשת יעקב אילון (מערכת וואלה! NEWS)
   הצטרפו למשדר המיוחד של וואלה! NEWS ביום שני ב-14:00

   לטקס פתיחת מתחם השגרירות החדש צפויה להגיע שורה של בכירים אמריקנים, בהם חתנו ויועצו הבכיר של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, ג'ארד קושנר, ורעייתו איוונקה, שר האוצר סטיב מנוצ'ין, סגן שר החוץ ג'ון סאליבן, מושל פלורידה ריק סקוט, הסנאטור לינדסי גראהם, חבר הקונגרס ג'ו וילסון - לצד 250 אורחים נוספים מארצות הברית. במקביל להיערכות משרד החוץ לאירוע, במערכת הביטחון נערכים לאפשרות של עליית מדרגה בהפגנות בגבול עזה. כמו כן, לא ברור עדיין מה יעלה בגורלו של התהליך המדיני בעקבות החלטת טראמפ בנושא, והאם מעבר השגרירות אכן ישמש הזדמנות עבורו להציג את תכנית השלום החדשה שלו. הצטרפו למשדר המיוחד של וואלה! NEWS.

   מתחם השגרירות האמריקנית, ירושלים, 2 במאי 2018 (מערכת וואלה! NEWS , נועם מושקוביץ)
   מתחם שגרירות ארצות הברית בירושלים (צילום: נועם מושקוביץ)