פשיעה חקלאית

"הפך לעניין יומיומי": סוכל נסיון גניבה של חצי טון אבוקדו ליד עכו

סיירים הבחינו בגנבים עם שקים מלאים באבוקדו במטעים של קיבוץ שמרת ליד עכו. הם הצליחו להימלט והשאירו את הסחורה מאחור. המשטרה פתחה בחקירה ונעצרו חשודים. "החקלאים והמועצה האזורית משקיעים כסף באמצעים לשמירת השדות והמטעים, אבל זה מאבק סיזיפי"

האבוקדו שניסו לגנוב, אמש (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

יסיון גניבת חצי טון אבוקדו סוכל אמש (רביעי) במטעים של קיבוץ שמרת ליד עכו. סיירים של המועצה האיזורית מטה הבחינו בזמן סיור בגנבים עם שקים מלאים באבוקדו, הגנבים הצליחו להימלט כשהם השאירו את הסחורה מאחור. נזק גניבה מסוג זה לחקלאי מוערך בחמשת אלפים שקלים, חצי טון אבוקדו נמכר לצרכן ב-15 אלף שקלים. משטרה הוזעקה למקום, טרם נעצרו חשודים ונפתחה חקירה.

קב"ט המועצה ישי עפרוני מקיבוץ מצובה אמר כי "זה עניין יומיומי". עפרוני מפעיל בשטחים החקלאיים סיירים ביום ובלילה ואינו מופתע מגניבות "החקלאים והמועצה האזורית משקיעים כסף רב בכוח אדם ואמצעים לשמירת השדות והמטעים, אבל זה מאבק סיזיפי".

עוד הוסיף עפרוני כי "אתה תופס את הגנבים במטע אחד ומחר, מחרתיים הם כבר יצוצו במקום אחר. זה כבר מזמן לא פשע מזדמן". עפרוני סיכם: "הם עובדים על פי הזמנה של סוחרים שבו ביום כבר מוכרים את התוצרת לחנויות וצרכנים גם תמימים וגם כאלה שיודעים טוב מאד שהם קונים סחורה גנובה".

עוד בוואלה! NEWS:
פרסום ראשון: מל''ט של חיל האוויר התרסק מול חופי ישראל; "לא דלף מידע"
הגשם נמשך: סופות רעמים ברחבי הארץ וחשש משיטפונות | מזג אוויר
"הנר של המשפחה": נריה נשכח ברכב ומת יומיים לפני יום הולדתו

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
הגנבים השאירו שקים מלאים וברחו, אתמול (צילום: מערכת וואלה! NEWS, מועצה איזורית מטה אשר)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully