פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      "מטבע נאצי מהעתיד" חושף יקום מקביל בו מתחוללת מלחמת עולם?

      דייגו אבילייס מצא מטבע מסתורי, עליו מופיעים שנת הייצור 2039, הסמל של המפלגה הנאצית והמילים "גרמניה החדשה". תומכי תיאוריות הקונספירציה כבר חשבו על הסבר מטורף לכל זה

      "מטבע נאצי מהעתיד" חושף יקום מקביל בו מתחוללת מלחמת עולם?
      The Hidden Underbelly 2.0

      ביקום מקביל לשלנו מתחוללת כרגע מלחמת העולם השלישית, כך מאמינים תומכים נלהבים בתיאוריית קונספירציה שהצית "מטבע נאצי מהעתיד", שהתגלה לאחרונה. פיסת המתכת התגלתה על ידי דייגו אבילייס בזמן שעבד באתר בנייה, והוא נדהם ממה שגילה כשבחן אותה מקרוב.

      עוד ב"אסור לפספס"

      "משולש הברמודה של רומניה" - קבלו הצצה ליעד התיירותי המפחיד בעולם
      אלה הם הקעקועים הגרועים והמחרידים ביותר בעולם

      הסרטון שפרסם דייגו אבילייס

      לפי הדיווח של ה"דיילי אקספרס" בצידו האחד של המטבע הוא מצא את שנת הייצור 2039, המרמזת שהוא הגיע מעשרים שנה בעתיד, ומעליה מופיע סמל המפלגה הנאצית עם המילים "גרמניה החדשה" בספרדית. בצד השני נכתב: "כולנו באומה אחת".אבילייס שיתף את התגלית שלו ביוטיוב והסרטון צבר תאוצה לאחר שעמוד פופולרי של תיאוריות קונספירציה שיתף אותו.

      שמו של הסרטון הוא "התגלה מטבע מיקום מקביל" ורבים תוהים מה המשמעות שלו. "האם הוא מיקום מקביל או מקו זמן אחר?", שאל אחד מהם. "גרמניה תהיה במרכזה של מלחמת עולם שלישית, הנבואה היא שנאצים מאנטארטיקה יתערבו במלחמה וישחררו את גרמניה ואת שאר בעולם", טען אחד האחרים.

      כמובן שבגלל שמדובר באתר של משוגעים לתיאורית קונספירציה אף אחד מהמגיבים שם לא מסוגל לחשוב בכלל על האפשרות שמדובר בזיוף - אז הנה אנחנו או אומרים את זה.

      צפו בהסבר המלא