פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יתמודד על ראשות עיריית י-ם? ח"כ אמסלם העביר כתובת מגוריו לבירה

   יו"ר הקואליציה עזב את מעלה אדומים לאחר ששמו עלה כאחד המועמדים האפשריים במרוץ לראשות עיריית ירושלים. גם השר זאב אלקין מהליכוד עלה כמועמד פוטנציאלי במרוץ המדובר. מלשכת אמסלם נמסר: "לא מתכוונים להגיב על שום ידיעה בנושא"

   יתמודד על ראשות עיריית י-ם? ח"כ אמסלם העביר כתובת מגוריו לבירה

   יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) העביר בימים האחרונים את כתובת מגוריו לירושלים. שמו של אמסלם, תושב מעלה אדומים, עלה כאחד המועמדים האפשריים במרוץ לראשות עיריית ירושלים בבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו בסוף השנה הנוכחית. עד כה אמסלם לא החליט באופן רשמי להתמודד לתפקיד.

   גם שמו של השר זאב אלקין מהליכוד עלה כשם פוטנציאלי במרוץ המדובר, וגורמים בעירייה העריכו כי הצעד של אמסלם אינו רק לקראת ריצה אפשרית אלא גם "נועד לאותת לאלקין שיעצור מכוונתו לרוץ".

   עוד בוואלה!NEWS:
   בכיר בצה"ל מודה: לראשונה תקפנו אנשי צבא איראניים בסוריה
   ליברמן לוואלה! TALK: לא ניתן לרוסיה להגביל את פעילותנו בסוריה
   "ראו במצלמות שהמטפל הסיעודי מכה": עובד זר חשוד בתקיפת בן 84

   מפגש פתוח עם יו"ר הקואליציה דוד אמסלם, כנסת, ירושלים, 5 בפברואר 2018 (מערכת וואלה! NEWS , נועם מושקוביץ)
   דוד אמסלם, משכן הכנסת, פברואר (צילום: נועם מושקוביץ)

   השר זאב אלקין (הליכוד) בחן עם חלק מראשי מפלגות הקואליציה ניסיון לשנות את החוק כך שראש עיר יוכל לכהן במקביל לתפקידו כשר בממשלה. בכירים בקואליציה אמרו כי אלקין בחן אפשרות כזו אך "לא הציב אותה כתנאי או דרישה".

   בשיחות עם ראשי הקואליציה הצהיר כי "זה לא תנאי הכרחי לריצתו" וכי "יהיה מוכן בכפוף לשיקולים נוספים לוותר על שינוי החוק". ראש עיריית ירושלים ניר ברקת הודיע כי לא ירוץ פעם נוספת לתפקיד, ויתמודד על רשימת הכנסת לליכוד.

   מלשכת אמסלם נמסר בתגובה: "אנחנו לא עוסקים כעת בסוגיית ירושלים ולא מתכוונים להגיב על שום ידיעה בנושא. יו"ר הקואליציה עסוק כעת אך ורק בענייני הקואליציה ומטפל כעת בנושא פסקת ההתגברות במטרה לגבש פיתרון מוסכם לסוגיה זו".