כבל לוואלה! NEWS ב-2014: "איש בידיעות לא נפגש איתי ולא מכוון אותי"

חבר הכנסת מהמחנה הציוני, שנחקר בלהב 433 לאחר שבעדותו בתיק 2000 נמצאו סתירות, התראיין לוואלה! NEWS לפני כ-4 שנים, ברקע סערת חוק ישראל היום. "ידיעות לא מעורבים בחוק, תנו לי קרדיט. תעשו גוגל ותראו, אני לא יקיר העיתון"

מערכת וואלה! חדשות
עריכה: יאיר דניאל

ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני) נחקר היום (חמישי) באזהרה בלהב 433, במסגרת חקירת תיק 2000 - שבמרכזה החשד כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ניהל משא ומתן עם מו"ל ידיעות אחרונות, נוני מוזס, לסיקור מחמיא בידיעות אחרונות בתמורה לצמצום פעילותו של ישראל היום. לאחר שנמצאו סתירות בעדות שמסר בפרשה בשנה שעברה לבין ריאיות שהתקבלו בחקירה, נחקר היום כבל בחשד להפרת אמונים ולשיבוש הליכי חקירה.

בשנת 2014 התראיין כבל לוואלה! NEWS, ברקע הסערה סביב "חוק ישראל היום", וענה בריאיון: "אף אחד לא מכוון אותי, אף אחד לא שולח אותי. לא נפגש איתי ולא דיבר איתי איש מידיעות אחרונות".

עוד בוואלה!

כאילו אתם יושבים במגרש: למה מסך איכותי קריטי לצפייה במשחק בטלוויזיה?

לכתבה המלאה
ח"כ כבל (צילום: ניב אהרונסון)

כשנשאל לגבי מעורבות בכירים מידיעות אחרונות בקידום החוק, ענה אז כי "'ידיעות' לא מעורבים בחוק. תנו לי קרדיט, למה לבטל אותי ולא לתת לי את הקרדיט? אני עובד על החוק כמה חודשים, בניתי אותו, ידעתי שאין לי שום סיכוי".

כבל התעקש בריאיון שאינו זוכה לסיקור אוהד בעיתון. "היום אפשר לחפש בגוגל, תגגל 'כבל' ותראה אם אני יקיר ידיעות. לא, אני עוד חבר כנסת שכשיש לו ידיעה טובה, וואלה! NEWS מעלים אותה ואחרים מעלים אותה". לדבריו, "ידעתי שברגע שאטיל את הפצצה הזאת יתחיל מסע השמצות".

"ידיעות לא מעורבים בחוק, תנו לי קרדיט", התעקש כבל. מוזס (צילום: טליה קדוש)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully