הקעקועים הסגירו: בכיר במאפיה היפנית אותר בתאילנד אחרי 15 שנה

שיג'יהרו שיראי בן ה-74 נמלט לתאילנד כבר ב-2005, אך אותר לאחרונה בעקבות תמונות קעקועיו שהועלו לפייסבוק. בתמונות הוא נראה יושב לצד הכביש כשאצבעו קטועה - עונש ידוע בארגון היאקוזה שאליו הוא שייך. הוא יוסגר ליפן, שם יועמד לדין באשמת רצח

סוכנויות הידיעות
שיחק עם חברים בצד הכביש. התמונה המסגירה (צילום: צילום מסך)

משטרת תאילנד עצרה השבוע בכיר בארגון הפשע היפני יאקוזה שהיה מבוקש במשך 15 שנים. זאת, בעקבות תמונות של קעקועיו שהפכו לוויראליות בפייסבוק. הפושע הנמלט, שיג'יהרו שיראי, נאשם ברצח חבר בכנופיה יריבה בשנת 2003.

תמונותיו של שיראי בן ה-74 צולמו על ידי אזרח תאילנדי שלא ידע את זהותו של המצולם. התמונות, שפורסמו ברשתות החברתיות, צדו את עיניהם של חוקרי משטרה ביפן, והם פעלו להסגרתו. שיראי נעצר בבנגקוק והוא יוסגר ליפן, יועמד לדין באשמת רצח. לדברי המשטר התאילנדית, הוא הודה כי היה חבר ביאקוזה, אבל לא קשר את עצמו למיוחס לו. לדבריו, הוא הגיע לתאילנד כבר בשנת 2005.

עוד ידיעות מהעולם בוואלה! NEWS:
לקראת ניסוי נוסף? דיווח על חפירות נרחבות באתר הגרעין בצפון קוריאה
אוסטרליה: סערה אחרי שקואלה מוסמרה למבנה מעץ ונמצאה מתה
אימה בהודו: שלושה ילדים נטרפו בידי נמרים בכפרים במדינה

עוד בוואלה! NEWS

ההמבורגר שמשנה את כללי המשחק

לכתבה המלאה
נעצר - ויוסגר. שיראי בידי משטרת תאילנד (צילום: AP)
(צילום: AP)

בתמונות נראה הגבר המזדקן כשגבו וחזהו מכוסים קעקועים, כשהוא וחבריו משחקים משחק לוח בצד הכביש. בתמונה הבחינו השוטרים גם בפרט זיהוי נוסף של חברי היאקוזה – חלק מזרתו השמאלית של שיראי קטועה, ככל הנראה כחלק מענישה הנהוגה בארגון.

ביאקוזה חברים כיום, על פי ההערכות, יותר ממאה אלף בני אדם. הארגון מבצע פשעים שונות, ובהם בעיקר הימורים, סחר בבני אדם, זנות, סחר בסמים, הונאה וגביית דמי חסות. בעוד שהארגון עצמו לא הוכרז כלא חוקי במדינה, חברים רבים בו מבוקשים על ידי המשטרה בשל עבירותיהם.

אחת מהתמונות שהועלו לרשתות החברתיות (צילום: צילום מסך)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully