העוזרת של מילצ'ן: הוזעקתי לספק שמפניות לשרה נתניהו בליל הסדר

לוואלה! NEWS נודע כי הדס קליין סיפרה שהיא התבקשה להעביר ארגז עם בקבוקים לרעיית רה"מ בערב החג. גרסתה מחזקת את עדות הנהג של המיליארדר, שסיפר על בקשה דומה שהתבקש לעשות שנה לאחר מכן

26/11/2017
עריכה: תום זואילי

עדות הנהג של איש העסקים ארנון מילצ'ן, שלפיה הוזעק למעון ראש הממשלה בערב ליל הסדר כדי להביא לבני הזוג בקבוקי שמפניה, קיבלה חיזוק מצדה של הדס קליין, עוזרתו של מילצ'ן שנחקרת בפרשת המתנות שבה חשוד בנימין נתניהו בשוחד.

קליין, שמוגדרת "עדת מפתח" בחקירת תיק 1000, הפתיעה את חוקרי יאח"ה, בפיקודו של תת-ניצב כורש ברנור. היא סיפרה כי שנה קודם לאירוע שבו היה מעורב נהגו של מילצ'ן, היא עצמה הוזעקה על ידי שרה נתניהו לבית ראש הממשלה בערב ליל הסדר כדי לספק בקבוקי שמפניה.

העדויות ניתנו בנפרד וללא תיאום בין השניים, והן מחזקות את גרסת הנהג. לדעת גורם המעורב בחקירה, הן מצביעות על דפוס פעולה מצד בני משפחת נתניהו כלפי אנשי המיליארדר בכל הקשור בחשד כי נתניהו קיבל מתנות והטבות שונות, מעבר למערכת החלפת מתנות מקובלת בין חברים קרובים, כפי שטוען ראש הממשלה.

לקריאה נוספת בנושא
מילצ'ן קנה לשרה נתניהו תכשיטים ב-34 אלף שקל - וקיבל מחזיק מפתחות
עדות העוזרת של מילצ'ן: "שרה ביקשה בקבוקים, ביבי ביקש סיגרים"

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל
ברית הסיגריות והשמפניות. הזוג נתניהו ומילצ'ן(צילום: מערכת וואלה! NEWS, באדיבות חדשות 2, מתוך "המהדורה המרכזית")

ביום חמישי דווח בוואלה! NEWS כי מילצ'ן רכש בעבור שרה נתניהו תכשיטים בשווי 8,600 דולרים, וקיבל בתמורה מחזיקי מפתחות. נתניהו, שנחקר בתחילת השבוע שעבר בפעם השישית, הכחיש זאת וכינה זאת "עוד פייק ניוז".

ראש הממשלה בנימין נתניהו וארנון מילצ'ן 17.11(צילום: מערכת וואלה! NEWS, באדיבות חדשות 2, מתוך "המהדורה המרכזית")

במהדורות החדשות של ערוץ 2 ו-10 דווח כי בעדותה של קליין, שאינה חשודה בפרשה, היא אמרה כי רכישת המתנות לא הייתה ביוזמת מילצ'ן. "שרה הייתה מבקשת בקבוקים, ב(ארגזים) של שישה או 12 בקבוקי שמפניה. ביבי היה מבקש סיגרים, וידע גם על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות", סיפרה.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "נמשכת מגמת ההדלפות המגמתיות והשקריות שנועדו להפעיל לחץ פסול על גורמי האכיפה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully