פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ביזארי: אישה תועדה כשהיא משתינה בעמידה בשירותי גברים

   האישה צולמה לסרטון שזכה לתהודה רבה באינסטגרם, ובו היא משתינה יחד עם בני המין השני במהלך משחק פוטבול במיאמי. היא החזיקה בירה בידה אחת ובשנייה נשענה על הקיר, הגברים הריעו לה

   ביזארי: אישה תועדה כשהיא משתינה בעמידה בשירותי גברים

   אין הרבה דברים יותר מעצבנים בחיים מלהגיע לשירותים במקום ציבורי עם צורך עז לשחרר את הלחץ בשלפוחית, ולגלות שהתור ארוך להחריד ושיש סיכוי גבוה יותר לכך שתשתינו במכנסיים מאשר שתגיעו לאסלה בזמן. זה בדיוק מה שקרה לאישה במהלך משחק פוטבול במיאמי, אך היא לא התכוונה לוותר כל כך בקלות. היא פשוט נכנסה לשירותי הגברים והשתינה יחד איתם במשתנות, וכל התרחיש הביזארי הזה תועד בסרטון שעלה לאינסטגרם.

   היא החזיקה בירה בידה האחת ובשנייה נעזרה כדי להישען על הקיר שלצידה ולשמור על שיווי משקל, ובשיא הטבעיות התכופפה מעט לכיוון המשתנה, עם התחתונים שלה מופשלים עד הברכיים, ופשוט הטילה את מימיה כמו כולם.

   עוד בנושא
   אלו הם תאי השירותים הגרועים ביותר בעולם
   סקס עם אחד האורחים והשתנה פומבית: צלמת החתונות הגרועה בעולם

   אישה משתינה בעמידה בשירותי גברים (צילום מסך)
   זהותה של האישה לא נחשפה למרות התהודה ברשת (צילום מסך)
   אישה משתינה בעמידה בשירותי גברים (צילום מסך)
   הגברים לא הוטרדו משהותה לידם, חלקם אף הריעו לה (צילום מסך)

   הסרטון שותף על ידי מספר דפי אינסטגרם, כולל של כאלה עם מספר גבוה של עוקבים, אולם זהותה של האישה לא נחשפה למרות התהודה שקיבלה ברשתות החברתיות. בסרטון ניתן אף לראות שהיא הגיעה לשירותים ללא שום דברעל כפות רגליה ולא ברור האם עשתה שימוש בכלי כלשהו שאפשר לה לבצע את הפעולה בעמידה כל כך בקלות (כן. מססתר שיש מכשירים כאלה).

   צפו בסרטון המלא של האישה

   כך או כך, הגברים שנכחו במקום לא ממש הוטרדו מנוכחותה וניתן לראות כיצד המשיכו בשלהם למרות האורחת הלא צפויה. חלקם אף הריעו לה וחילקו לה כיפים

   אישה משתינה בעמידה בשירותי גברים (צילום מסך)
   על פי הסרטון, נראה שהאישה הייתה יחפה בזמן שהותה בשירותים (צילום מסך)