פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צעירה צולמה בסקס במועדון ונדרשה להתלונן על אונס: "זה היה בהסכמה"

   קסניה סמירנובה צולמה כשהיא שיכורה ומקיימת יחסי מין בפומבי במועדון עם שוטר. הסרטון הפך לויראלי וגולשים רבים דרשו ממנה להתלונן במשטרה על תקיפה מינית, אולם היא פרסמה סרטון בו אמרה "שנינו אשמים. אני אדם בוגר. אני בת 18"

   צעירה צולמה בסקס במועדון ונדרשה להתלונן על אונס: "זה היה בהסכמה"

   קמפיין ויראלי קרא לקסניה סמירנובה בת ה-18 להתלונן במשטרה על אונס שחוותה במועדון ברוסיה בידי השוטר המתלמד, רודיון ארטיושין, אחרי שסרטון שלהם מקיימים יחסי מין בפומבי פורסם ברשת. אולם, הצעירה שזוהתה לאחר שתמונותיה פורסמו ברבים מתעקשת שהיא בכלל לא נאנסה - כך דווח בתקשורת הרוסית.

   סמירנובה, בוגרת לימודי הוראה, קיימה לייב צ'אט עם עוקביה באינסטגרם אחרי שהסרטון המפוקפק שותף אלפי פעמים ברשתות החברתיות ברוסיה וסיפרה להם שהיא לא מתכוונת להתלונן על התקרית שאירעה במועדון בניז'ני נובגורוד. "הוא לא אנס אותי. שנינו היינו אשמים במה שקרה", אמרה סמירנובה, "הכרנו אחד את השני לפני אותו לילה. לא כתבתי הודעה מאשימה ואני לא אעשה זאת. אני אדם בוגר. אני בת 18".

   קסניה סמירנובה צולמה עושה סקס עם שוטר באמצע מועדון (צילום מסך , פייסבוק)
   קסניה סמירנובה צולמה עושה סקס עם שוטר באמצע מועדון (צילום מסך, פייסבוק)

   עוד בנושא:

   אורגיה הסתיימה באסון כשאחת המשתתפות ירתה בטעות בחבר שלה
   מביך: גילה שהוא מככב בסרטון סקס בשיחה עם אמא שלו

   קסניה סמירנובה מספרת את הצד שלה:

   סמירנובה סיפרה שהיא לקחה מאוד קשה את פרסום הסרטון, אולם משפחתה תומכת ומרגיעה, "אי אפשר לתקן את זה עכשיו. הסיקור של הסיפור הזה גדול מדי. אני יודעת שאני ילדה טיפשה, אבל הדבר היחיד שהיה כאן לא בסדר זה שעשינו את זה בפומבי".

   ארטיושין עדיין לא פרסם את תגובתו הרשמית למקרה, אך לפי הדיווחים הוא היה בשלבי הכנה מתקדמים לקראת הפיכתו לשוטר מן המניין, אך פוטר לאחר פרסום הסרטון. דובר המשטרה, מיכאל מרטינוב, אישר שלא הוגשה תלונה על ארטיושין.

   השוטר רודיון ארטיושין צולם מקיימי יחסי מין בפומבי ופוטר מתפקידו (צילום מסך , פייסבוק)
   השוטר רודיון ארטיושין צולם מקיימי יחסי מין בפומבי ופוטר מתפקידו (צילום מסך, פייסבוק)
   מתוך סרטון הסקס שצולם במועדון ברוסיה (צילום מסך)
   מתוך סרטון הסקס שצולם במועדון ברוסיה (צילום מסך, פייסבוק)