פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האם הממשלה מסתירה מהציבור שרידים של חייזרים שנמצאו בקבר?

   תיאוריית קונספירציה חדשה טוענת ש-6 גופות של חייזרים קבורות באתר ארכיאולוגי בפרו ושהממשלה בכוונה מסתירה אותם כדי לא למנוע בהלה ציבורית. לעומת זאת, יש חוקרים שטוענים שהגופות המעוותת הורכבו משרידי עצמות של בני אדם

   האם הממשלה מסתירה מהציבור שרידים של חייזרים שנמצאו בקבר?

   בסרטון – האם התגלו גופות של חייזרים בפרו?

   מקבץ של סרטונים שפורסמו באתר קונספירציות מוביל טוענים שהממשלה מסתירה מהציבור שש גופות של חייזרים עם שלוש אצבעות, שקבורות בקווי נסקה שבפרו. מעריכים כי השרידים הן ככל הנראה מ-245 ל-410 אחרי הספירה, אולם מדענים כבר הספיקו להכחיש את הקונספירציה וטוענים שהגופות נראות שונות מאלה של בני האדם כן הן "נוצרו" משרידי מומיות אנושיות.

   העיתונאי ג'יים מאוסן, כתב בתחום העל טבעי, טוען שלחוקרים אין דרך לקבוע שמדובר בשרידי בני אנוש כי הם לא בחנו את הגופות וכי זו עוד דרך של הממשלה למנוע מהומה ציבורית, הוא אמר: "ההחלטה של משרד התרבות לדחות את הממצאים הללו מאוד מטרידה. הקורבן האמיתי כאן הוא האמת. אנשים ברחבי העולם ראויים לדעת את האמת. הם מנסים למנוע את זה. הם חוששים שזה יתגלה כנכון ואז אנשים ייאלצו לשכתב את ספרי ההיסטוריה. כל מה שאנחנו יודעים יכול להשתנות וזה מפחיד הרבה אנשים. גם מבלי לבחון את הגופות, הם טוענים שזה לא נכון. יש לנו למעשה הוכחה פיזית לקיומם של חייזרים והם מנסים לקחת את זה מאתנו".

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   שרידי חייזרים עם 3 אצבעות? (צילום מסך, יוטיוב)

   עוד בנושא:

   שוטרים טוענים: צילמנו חייזר מסתתר בפארק

   אולם, הקונגרס העולמי ללימודי מומיות פוצץ את התגלית בפייסבוק אחרי שחקר את הנושא וגילה את האמת. חוקרים השתמשו בצילומי רנטגן כדי לבחון את הגופות ומצאו שהן אכן הורכבו מעצמות של בני אדם שנלקחו ממספר גופות,כדי ליצור מראה חייזרי יוצא דופן.