נמשכים החיפושים אחר צעיר בן 24 שהתהפך עם מזרן ים ונסחף בכנרת

חברו של הצעיר, תושב מזרח ירושלים, חולץ בידי ספינת שיטור ימי לאחר שכמעט טבע. השניים נסחפו בעקבות רוח חזקה באזור בין החופים שקמים וצינברי. שוטרים וצוללנים הוקפצו לסריקות

  • הכנרת
החיפושים אחר הצעיר ממזרח ירושלים, היום (צילום: מערכת וואלה! NEWS, דוברות המשטרה)

המשטרה ממשיכה הבוקר (שבת) במאמצי החיפוש אחר צעיר בן 24 ממזרח ירושלים שנעדר בכנרת לאחר שנסחף אתמול על גבי מזרן ים בין חוף שקמים לחוף צינברי. חברו של הצעיר חולץ אתמול בידי ספינת שיטור ימי לאחר שכמעט טבע.

הבוקר נמשכים החיפושים אחר הנעדר בכוחות משטרה מתוגברים שירוכזו במאמצי חיפוש בים, ברצועת החוף ומהאויר שיכללו: שוטרי שיטור ימי, אופנועי ים, סיירים ולוחמי מג"ב, מסוק משטרה, ומתנדבי משטרה מיחידת הצוללים בסיוע ספינת הפיקוח של איגוד ערים כנרת.

השניים נסחפו בעקבות רוח חזקה למרחק 150 עד 200 מטרים מקו החוף והתהפכו עם מזרוני הים. נופשים ששהו בחוף ראו את המתרחש והזעיקו את ספינת השיטור הימי, שחילצה את אחד הצעירים, שהיה באפיסת כוחות.

עוד בוואלה! NEWS
טראמפ על האיום מקוריאה הצפונית: "עידן הסבלנות האסטרטגית נגמר"
חומצה מסוכנת דלפה ממפעל באזור ים המלח; זיהום כבד בנחל אשלים
לקראת הבחירות: גרמניה אישרה נישואי להט"ב - מרקל הצביעה נגד

(תוכן מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייכם באירוע לבבי או מוחי

לכתבה המלאה
החיפושים אחר הנעדר ממזרח ירושלים, היום (צילום: מערכת וואלה! NEWS, דוברות המשטרה)

בשבוע שעבר אותרה גופתו של נתן חג'אני, בן 24 מבני ברק, שקפץ לכנרת וטבע חמישה ימים קודם לכן. חג'אני שהה בכנרת עם רעייתו, שני אחיו ובנות זוגם. החבורה שכרה סירה וקפצה למים, אך לאחר שהחל סחף, האחים הצליחו לחלץ את עצמם אך חג'אני לא הצליח לעלות לסירה.

השבוע טבע למוות בכנרת צעיר בן 25, תושב דרום הארץ. גופתו נמשתה מהמים כשהוא ללא סימני חיים. הוא טבע ליד חוף דקל והוא נמשה מעומק שלושה מטרים, לאחר כשעה של חיפושים אחריו.

(עדכון ראשון: 21:34)

החיפושים אחר הצעיר ממזרח ירושלים, היום (צילום: מערכת וואלה! NEWS, דוברות המשטרה)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully