פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תא"ל במיל' גל הירש נחקר באזהרה בחשד למעורבות בפרשת השוחד

   הבעלים של חברת "דיפנסיב שילד", שהיה בעבר מועמד לתפקיד המפכ"ל, נחקר עם שותפיו בחשד לעבירות שוחד, מרמה והלבנת הון בעסקאות שבוצעו בחו"ל, במסגרת חקירה שנפתחה לפני כשנה. חוקרי יחידת להב 433 פשטו על משרדי החברה

   תא"ל במיל' גל הירש נחקר באזהרה בחשד למעורבות בפרשת השוחד
   צילום: צלמי וואלה!NEWS וסרטוני גולשים, עריכה: יוסי אלטר

   המשטרה חקרה הבוקר (ראשון) באזהרה את תא"ל (מיל') גל הירש ואת שותפיו בחשד לשורה של עבירות שוחד, מרמה, העלמת מיסים והלבנת הון בעסקאות שבוצעו בחו"ל. במסגרת החקירה של יחידת להב 433, בוצעו חיפושים במשרדי החברות המעורבות לכאורה.

   גל הירש מודיע על הסרת מועמדותו לתפקיד המפכ"ל, ראש העין, 24 בספטמבר 2015 (שלומי גבאי)
   גל הירש (צילום: שלומי גבאי)

   החקירה החלה לפני כשנה, ועוסקת בחשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, עבירות מס על פי פקודת מס הכנסה, קבלת דבר במרמה ומתן שוחד לעובד ציבור זר שבוצעו על פי החשד על ידי מנהלים ועובדים בחברת "דיפנסיב שילד" של הירש, העוסקת בתחום הייעוץ הביטחוני, וחברות הקשורות אליה.

   עוד בוואלה! NEWS:
   דיווח: עד מדינה גויס נגד גל הירש בפרשת השוחד בחברתו
   המשטרה בודקת אם עיריית ראשל"צ תפרה מכרזים לחברתו של גל הירש
   הירש על הסרת מועמדותו: "עברתי מסע השמצות, חיה בנו רוח רעה"

   על פי החשד, הירש ושותפיו זכו שלא כדין בהסכמים לביצוע פרויקטים בהיקפים כספיים נרחבים במדינה זרה. היחידות החוקרות בודקות בין היתר האם הסתירו את רווחיהם בניגוד לחוק.

   במשטרה אמרו כי החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה בינלאומי וכן עם חקירות מס הכנסה תל אביב ברשות המסים, הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מחוז תל אביב (מיסוי וכלכלה).