שני חיילים משייטת 13 נאשמים באונס חיילת ברכבם הצבאי

חיילי המנהלה הואשמו בשורה של עבירות מין חמורות בחיילת, שאותם ביצעו ברכבם ליד בסיס בלכיש, חרף התנגדותה והפצרותיה להפסיק. כתב האישום מייחס לשניים עבירות אינוס, ניסיון למעשה סדום ומעשים מגונים

אמרי לוי סדן
(צילום: GettyImages)

הפרקליטות הצבאית הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד סמל ראשון שי שלום רפיאלוב וסמל דוד סוויסה מיחידת שייטת 13 בגין אונס חיילת ברכב ליד בסיס בלכיש. השניים הואשמו בעבירות של מעשה מגונה, ניסיון מעשה סדום, אינוס בצוותא ומעשה מגונה בצוותא. הנאשמים נעצרו ב-29 במרץ, ומעת לעת הוארך מעצרם. היום החליט בית הדין הצבאי כי הם ישבו במעצר עד 18 באפריל.

המקרה אירע בליל 27 במרץ אחרי ששני הנאשמים, חיילי מנהלה בשייטת, הסיעו ברכבם הצבאי את המתלוננת לכיוון שער לא פעיל של המטווחים בבסיס. לפי כתב האישום, רפיאלוב עבר למושב האחורי והחל לגעת וללטף את החיילת. בתגובה, היא התרחקה ממנו. לאחר שליטף ואף נישק את לחייה היא יצאה מהרכב. בהמשך הורה רפיאלוב לחיילת לגשת לחלק האחורי של הרכב, שהיה מרופד במזרנים.

השניים התיישבו בחלק האחורי של הרכב, בעוד סוויסה סוגר אחריהם את הדלת. "וואי מה אתם עושים", תהתה החיילת. רפיאלוב ביקש ממנה לשכב לידו, אך היא סירבה. בתגובה הוא משך אותה אליו בחוזקה. בשלב זה, ניסה הנאשם לגרום לה לבצע בו מין אוראלי תוך הפעלת כוח בעוד החיילת מתנגדת. "לא, אין מצב, תשכח מזה, זה לא יקרה", הודיעה לו.

בהמשך, כך נטען, השכיב רפיאלוב את החיילת תוך שימוש בכוח ואמר לה: "בואי נקרא לדוד". לפליאותיה, השיב: "אל תדאגי, הכול טוב, הוא יודע מזה". היא ענתה לו: "באמת תשכח מזה, זה הגבול שלי וזה לא קורה". כשניסתה להתרומם מהמזרן, הוא משך אותה אליו בידה ובראשה. בשלב זה, עבר סוויסה לאחורי הרכב. השניים אז השכיבו אותה, הפשילו את מכנסיהם. הם החלו לגעת באיבר מינה, חרף התנגדותה, וגרמו לה בכוח לגעת באיברי מינם.

לאחר מכן, ניסה רפאילוב לבצע בה מין אנאלי, אלא שהיא הצליחה להרחיק אותו ממנה. בהמשך, אנס הנאשם את החיילת, כשבמהלך האקט היא קוראת לו להפסיק, מפצירה בו שכואב לה, ונעה בניסיון להרחיק אותו ממנה. כל אותו מעשה זה, צפה סוויסה בשניים.

לקריאה נוספת:
משגיח כשרות בצה"ל חשוד באונס חיילת בודדה בבית החייל
11 ושש שנות מאסר לשני החיילים שביצעו אונס קבוצתי בבסיס חצרים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully