פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ליל סדר קללל: כשסטטיק ביקש טרמפ מהדוד בוגי לארוחת החג. צפו

   שר הביטחון לשעבר שילב את אחיינו, הזמר המצליח, בסרטון שהפיצה לשכתו לחג. "בום דוד כריש", פונה האחיין ליעלון ומבקש הסעה. "כמובן, סטטיק", עונה הדוד במילרע - והזמר מקבל אישור ל"חבירה לפני הפקקים". "אל תדכדך יא רב אלוף, בוא בצ'יל"

   ליל סדר קללל: כשסטטיק ביקש טרמפ מהדוד בוגי לארוחת החג. צפו
   צילום: עמוד היוטיוב של משה בוגי יעלון

   שר הביטחון לשעבר משה יעלון פרסם היום (ראשון) סרטון משעשע לכבוד חג הפסח, שאליו רתם את אחיינו, הזמר המצליח סטטיק. בסרטון, מתקשר סטטיק ללשכתו של הדוד ומבקש טרמפ לארוחת ליל הסדר, לאחר שיעלון שחרר את עובדיו.

   "בום יא דוד כריש, בן אל וג'ורדי דפקו קטע קרינג'י לפנים, לוקחים את הג'יפ ואין לי איך להגיע לסדר. יש מצב שאתה עושה לי את הטובה של הלייף?", שואל סטטיק את יעלון, שבינתיים רושם לעצמו את המילים שאחיינו אומר והוא צריך לבדוק מאוחר יותר את משמעותן.

   משה יעלון והזמר סטטיק בסרטון לכבוד חג הפסח (צילום מסך)

   "ברור, סטטיק", עונה יעלון שמבטא את שמו של הזמר במילרע, "בשביל מה יש משפחה?". "אש על הקודקוד יא סוואג", מתרצה סטטיק, כשיעלון רושם לעצמו גם את המילה "סוואג" ברשימת המילים לבדיקה.

   בהמשך, מדברים השניים על המוזיקה שישמעו בזמן הנסיעה, וסטטיק מבקש דברים ש"מדברים לישראלים". "מה שמדבר לישראלים זה ציונות וערכים, ישראל יהודית ודמוקרטית", אומר יעלון. "ברור, קל", עונה סטטיק. "אתה צודק, זה הפק"ל הלאומי שמחזיק אותנו מאוחדים", מתקן שר הביטחון לשעבר לשפתו שלו.

   לסיום, הבהיר יעלון לסטטיק: "אני חובר אליך לפני הפקקים", והאחרון עונה: "אל תדכדך יא רב אלוף, תבוא בצ'יל".

   משה יעלון והזמר סטטיק בסרטון לכבוד חג הפסח (צילום מסך)
   קראנג'י?