פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו: נמצא נחש עם שני ראשים - האחד אלים והשני אדיש

   זו לא פעם ראשונה שאנחנו נתקלים בחיה עם שני ראשים, אולם לנחש הקטן הזה שנמצא ביער בקנזס לא רק שיש שני ראשים - יש לו גם פיצול אישיות. אחד הראשים אגרסיבי ואלים והשני אדיש ורגוע

   צפו: נמצא נחש עם שני ראשים - האחד אלים והשני אדיש

   נחש קטן עם שני ראשים נמצא ביער בקנזס, ארה"ב, והצליח לסקרן את הצלם ג'ייסון טלבוט שנתקל בנחשים רבים בחייו - אך לא בתופעה מוזרה שכזו. ליצור המוזר, שנראה כאילו הגיע מהסיוטים שלנו, יש שני ראשים שפועלים באופן עצמאי לגמרי ובעלי אופי והתנהגות שונה לגמרי, לפחות אם נשפוט מהסרטון שפרסם ג'ייסון.

   בקטע נראה הנחש המוזר מחליק על ידו של הצלם כשהוא מתקשה לנוע, בעוד כל ראש פועל ונע באופן עצמאי. הצלם בן ה-43 מקנזס מאמין שאם שני הראשים לא ילמדו לעבוד ביחד - הנחש לא יצליח לשרוד בטבע. "מה שהיה בהחלט מוזר לגבי הנחש זה שלשני הראשים היו אישיויות שונות. אחד הראשים היה מאוד אגרסיבי וכל הזמן ניסה לנשוך אותי והשני היה די רגוע", סיפר ג'ייסון, "בגלל ששניהם חולקים את אותו הגוף, הראש התוקפני נזקק לשיתוף הפעולה של השני כדי לזוז. זה היה די מצחיק לראות אותם בפעולה, אם נודה באמת".

   נחש עם שני ראשים (צילום מסך)
   נחש עם שני ראשים נמצא ביער בקנזס (צילום מסך)

   עוד בנושא:

   אינדונזיה: צעיר שנעדר במשך ימים נמצא - בתוך נחש פיתון ענק
   מדהים: זהו נחש האימוג'י הראשון בעולם - והוא אמיתי לגמרי
   הנחשים הקטלניים בעולם בקרב עד המוות - מי ניצח?

   למרות שקשה להתעלם מהמראה המאיים של הנחש - הוא כלל לא מזיק. ג'ייסון סיפר שהנגיסה שלו לא חזקה מספיק כדי לעבר דרך העור שלנו. "אני מעריץ גדול של זוחלים ונחשים. צילמתי מאות כאלה וקיבלתי גם לא מעט נשיכות על הדרך. למרבה המזל, הם לא היו ארסיים. הנחש נמצא ע"י כמה מחברי בטבע, וכששמעתי עליו מיד קפצתי על ההזדמנות לצלם אותו".

   הוא הוסיף: "הערכה היא שמדובר במקרה של 1 מתוך 10 אלף, אבל קשה לדעת מספר מדויק מאחר ששיעור ההישרדות שלהם נמוך מאוד וקשה לאתר אותם". בעבר ידוע על מקרים שנחשים עם שני ראשים תקפו, הרגו ואפילו אכלו אחד את השני. לצערנו ובהתחשבות במקרי עבר, אנחנו לא צופים לשני אלה עתיד מזהיר במיוחד.

   נחש עם שני ראשים (צילום מסך)
   כל ראש פועל בנפרד (צילום מסך)