פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חברת הפרלמנט הדגימה הלבשת קונדום על דילדו בעזרת הפה

   פוליטיקאית ממקסיקו סיטי עודדה צעירים למין בטוח בדרך לא שגרתית - כשהדגימה איך מלבישים קונדום על דילדו בעזרת הפה לעיני הקהל הנלהב

   חברת הפרלמנט הדגימה הלבשת קונדום על דילדו בעזרת הפה

   דיון אנגיאנו, חברת פרלמנט מקסיקנית בת 52, הוזמנה לאירוע מיוחד לבני נוער שנערך במקסיקו סיטי כדי לעורר מודעות למין בטוח, מיניות והריונות לא מתוכננים - ובחרה לגשת ישר לעניין ולהראות לתלמידים איך מלבישים קונדום על צעצוע מין בעזרת הפה. לא ברור מה עבר לה בראש כשהיא החליטה לנקוט בצעד ביזארי שכזה לעיני הקהל והמצלמות, וכצפוי - ברשת לא היו מרוצים.

   בסרטון נראית אנגיאנו מחזיקה את הקונדום בפיה ואז מלבישה אותו על צעצוע המין, בזמן שהקהל מעודד אותה להמשיך בהופעה הביזארית הזאת לאורך כמעט דקה שלמה. ברשת גינו את המעשים וקראו לה חסרת אחריות, "דווקא האזור בו התקיים האירוע ידוע בבעיה של הריונות לא מתוכננים בגילאים צעירים, ומה היא עושה? מראה להם עוד טריקים מיניים", כתב אחד ואחר הוסיף: "לא להאמין איזה מעשה חסר אחריות ועוד מאדם שנמצא בשלטון. פשוט בושה".

   חברת פרלמנט מדגימה שימוש בקונדום בעזרת הפה (צילום מסך)
   חברת הפרלמנט דיון אנגיאנו מלבישה קונדום על דילדו (צילום מסך)

   עוד ב"אסור לפספס":

   יוטיוברית בהצעה מגונה: קלטת סקס תמורת מיליון מינויים
   צילמה והעבירה בשידור חי את אונס חברתה - ויצאה עם עונש קל מאוד

   באירוע חולקו בחינם קונדומים לצעירים וצעירות. אנגיאנו, שעדיין לא הגיבה לביקורות נגדה, אמרה באירוע: "אני מזמינה צעירים לחגוג את האהבה באחריות ומניעה של הריונות לא מתכוננים. תלמדו איך להגן על עצמכם".