משולש אהבה בספארי: קרנף שניסה לגנוב את לבה של קרנפית - נדחף למים

הקרנף הוותיק עטרי ניסה להזדווג עם הקרנפית הצעירה קרן פלס, אלא שהזכר השולט בשטח הפתוח - ציון - ראה זו והחליט שלא להעלים עין. הוא דחף את עטרי למים, שכמעט טבע וניצל בזכות קבוצת היפופוטמים. צפו

  • ספארי
  • קרנפים
צילום: רחל בן עזרא, עריכה: יוסי אלטר

.

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

לכתבה המלאה

קרב יוצא דופן תועד בספארי שברמת גן כאשר שני קרנפים החליטו להיאבק על לבה של הקרנפה קרן פלס בת השש וחצי. השטח החל לסעור לאחר שפלס הזדווגה עם ציון, הזכר השליט בשטח הפתוח ומי שלא קיבל את הבשורה היה עטרי, זכר בוגר יותר, שלא מכבר ירד מכס השלטון.

עטרי החליט שהוא רוצה להיות האבא של הקרנף החדש בשטח, לאחר שנודע לו כי פלס התייחמה. הוא ניסה לגנוב הזדווגות עם פלס מבלי שציון, שהוא הזכר השליט, יבחין בכך. אלא שזכרים שליטים לא עוצמים עין: עטרי חשב אמנם שהוא מצליח לעשות זאת מתחת לאפו של ציון – אך התבדה.

לקריאה נוספת:
שומר הספארי ברמת גן נרדם – שלוש קרנפיות ברחו
קרנפים זה שמחה: הגור ה-28 הצטרף למשפחת הספארי ברמת גן
צפו: טיבור הקרנף ברח משטח הספארי ברמת גן - והוחזר

עטרי מתקשה לצאת מהמים (צילום: מערכת וואלה! NEWS, רחל בן עזרא)

ציון לא אהב את מה שהוא ראה ובינו לבין עטרי החל קרב רציני, עד שציון דחף את עטרי לתוך המים. בשלב הזה, עטרי חש מצוקה של ממש. המטפלים הגיעו למקום והחלו לתכנן את הדרך שבה יסייעו לעטרי לצאת מהמים. אלא שלשמחתו של עטרי, יש לו חברים קרובים, וההיפופוטמים שהתגודדו סביבו סייעו לו לצאת. אחד מהם צלל למים ונתן לעטרי דחיפות בישבן, עד שזה הצליח לצאת. עם יציאתו של עטרי מהמים – כולם בספארי נשמו לרווחה. מה שכן, ספק אם הוא יעז להתקרב לקרן פלס פעם נוספת בזמן הקרוב.

(עדכון ראשון: 22:00)

הקרב בין עטרי לציון (צילום: מערכת וואלה! NEWS, רחל בן עזרא)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully