שרה נתניהו הודתה ללוחמי האש בחיפה: "אתם הגיבורים שלנו"

רעיית ראש הממשלה הגיעה לתחנת הכיבוי בעיר יחד עם צביה ריבן, אמו של אלעד שנספה באסון הכרמל, ויחד ביקרו בבית הכנסת שנחנך במקום ושבו הוכנס ספר תורה על שם אלעד. נתניהו הודתה גם לטייסים מקפריסין: "הגענו ונגיע כשתזדקקו לנו"

28/11/2016
נתניהו בתחנת הכיבוי בחיפה, הערב(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית)

צביה ריבן, אמו של אלעד שנספה באסון הכרמל, הגיעה אמש(ראשון) יחד עם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו לתחנת הכיבוי בחיפה, שם פגשו השתיים כבאים מהעיר, טייסי כיבוי שהגיעו לסייע מקפריסין וחיילי פיקוד העורף שהוקפצו לסייע בכיבוי השריפות.

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

מוגש מטעם New Feet
שרה נתניהו במפגש עם כבאים, נובמבר 2016(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית)

יחד עם ריבן, שעל שם בנה קרא נתניהו את טייסת הכיבוי הישראלית, הגיעה בת שבע חייט, אמו של לוחם האש שנהרג דני חייט, עם בנה רון שהיום לוחם אש בעצמו. לביקור הצטרף גם הילאל ביסאן, שאחיו נספה באסון הכרמל.

ביקרו גם בבית הכנסת שנחנך בתחנה(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית)

נתניהו הודתה ללוחמי האש ולחיילי פיקוד העורף: "אתם הגיבורים שלנו. אתם פועלים בתנאים קשים מאוד ובחזית האש. בזכות אומץ הלב שלכם אתם מצילים חיים ושומרים על אזרחי ישראל בכל שעות היממה".

שרה נתניהו במפגש עם כבאים, נובמבר 2016(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית)

ריבן ונתניהו נכנסו במהלך הביקור לבית הכנסת שנחנך במקום לפני כחצי שנה, שם הוכנס ספר תורה על שם אלעד ריבן המנוח. לטייסים הקפריסאים הודתה נתניהו על התגייסותם, באומרה כי "הגעתם לסייע לנו ואנחנו הגענו ונגיע בכל הזדמנות שבה תזדקקו לנו".

(עדכון ראשון: 23:13)

שרה נתניהו במפגש עם כבאים, נובמבר 2016(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully