פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פרשת אלון קסטיאל: שתי נשים נוספות התלוננו על תקיפה מינית

   אחרי שאתמול התלוננה צעירה אחת נגד יזם הנדל"ן, הערב שתי נשים נוספות הגישו תלונה בגין תקיפה מינית. החוקרים במרחב יפתח בתל אביב טוענים כי המידע שמסרו מקוטע. טרם ברור אם הוא יוזמן לחקירה

   אשי העסקים אלון קסטיאל, 19 בנובמבר 2016 (ראובן קסטרו)
   הורחק מכמה מועדונים מתל אביב. קסטיאל (צילום: ראובן קסטרו)

   שתי נשים נוספות התלוננו היום (שני) במשטרה נגד יזם הנדל"ן אלון קסטיאל כי תקף אותן מינית. תלונתן מתווספת לזו שהוגשה אתמול על ידי צעירה אחרת. לפי חוקרים במרחב יפתח, המתלוננות התקשו לתאר בפירוט את שאירע ומסרו מידע מקוטע. החוקרים בודקים אם המעשים של קסטיאל נגרמו לכאורה כתוצאה מצריכת אלכוהול או בשל סם כלשהו שהושם במשקה.

   טרם ברור אם היזם יוזמן בימים הקרובים לחקירה, שאותה מוביל קצין החקירות של מרחב יפתח סגן-ניצב קומי ג'יבלי. "אנחנו כרגע במלאכת איסוף עדויות וממצאים. אנחנו בודקים אם יש נשים נוספות שמעוניינות להתלונן", אמר גורם במשטרה.

   המשטרה החלה בבדיקה הטענות שהועלו בעדויותיהן של נשים לאתר "המקום הכי חם בגיהינום". בעקבות הטענות הורחק קסטיאל מכמה מועדונים בתל אביב. במגזין העיתונאי העצמאי פורסמו השבוע שבע עדויות של נשים שסיפרו על תקיפות מיניות שביצע בהן, לכאורה, קסטיאל.

   עקב הטענות, הורחק קסטיאל מהמועדונים "הבלוק", "הדלי", "ברקפסט" ו"הפנדה" שבתל אביב. כמו כן, פורסמה עדותו של די ג'יי מוכר בעיר, שטען כי היה עד פעמיים למעשי הטרדה של קסטיאל במהלך עבודתו.

   לקריאה נוספת בנושא
   תלונה ראשונה בגין תקיפה מינית הוגשה נגד יזם הנדל"ן אלון קסטיאל
   עדויות נוספות על תקיפה מינית נגד איש הנדל"ן אלון קסטיאל

   בעדות אחת סיפרה ד' כי בשנת 2014 שוחחה עם קסטיאל בפייסבוק, עד שקבעו ללכת יחד למסיבה במועדון בתל אביב. "הוא בא לאסוף אותי, ואמר שבמקום נלך ליום הולדת של מישהו אחר. כשהגענו הוא החל לתת לי צ'ייסר ועוד צ'ייסר ועוד אחד והתרכז בלהשקות אותי כאילו אין מחר", כתבה ד'. "הייתי מאוד שיכורה. המשכנו משם לבר אחר ואז הוא התחיל לנשק אותי. התנשקתי איתו אבל כבר הייתי מעורפלת בשלב הזה. ואז הלכנו, כנראה במונית, כי מאותו רגע היה לי בלקאאוט ואני לא זוכרת כלום".

   על פי עדות שהגיעה לידי וואלה! NEWS, סיפרה אחרת: "לפני כמה שנים פגשתי אותו ב'ברקפסט', הייתה לנו היכרות בעבר. הוא התחיל איתי באגרסיביות, ועל אף שלא שתה, ניסה לדחוף לי לשון לפה באגרסיביות פעמיים, עד שנאלצתי להיות מאוד תקיפה וללכת מהמקום".

   אתמול אמר קסטיאל בשיחה עם חדשות 2: "לקחו לי את החיים. אני לא מגיב. תרצחו, תשחטו, אני אשמח שכל האמת תצא לאור. אין לי באמת יכולת להגיב". בתגובה לפרסום ב"מקום הכי חם בגיהנום" מסר היזם: "אני מכבד ומוקיר בני אדם, את כולם. ככל שהתנהגותי כלפי אישה כלשהי התפרשה על ידה או על ידי אחרים כבלתי ראויה הרי אני מתנצל על כך מאוד, שכן אין ולא הייתה לי מעולם כל כוונה רעה. כמו כן, אני מבקש סליחה מעומק לבי אם פגעתי במישהי".

   (עדכון ראשון: 18:25)