פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צלם הדוגמנות מנתניה חשוד שהתחזה לאישה בפייסבוק – ואנס נערה

   שי רוטברג, בן 37, התחזה על פי החשד לסוכנת דוגמנות בפייסבוק ששמה שיר רותם והציע לצעירות קריירת דוגמנות תמורת כסף. לטענת המשטרה, הוא טען בפני קורבנותיו כי עליהן לקיים עמו יחסי מין על מנת שהתמונות יהיו אמינות. מעצרו הוארך בחמישה ימים

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הציע לנערות וצעירות קריירת דוגמנות תוך התחזות לאישה. עמוד הפייסבוק של החשוד

   מחקירת שי רוטברג, תושב נתניה בן 37 החשוד כי שכב עם נערה תוך שהוא מתחזה לצלם דוגמנות, עולה כי הוא נהג להתחזות בפייסבוק לאישה. על פי החשד, רוטברג העמיד פנים כי הוא סוכנת ששמה שיר רותם ופנה לנערות וצעירות והציע כי ידאג להן לקריירת דוגמנות ועבודה בחו"ל בעבור כסף. מעצרו הוארך היום (ראשון) בחמישה ימים בבית משפט השלום בפתח תקווה.

   לטענת המשטרה, רוטברג קנה את אמון הנערות. לאחר שאלו הביעו נכונות, הוא יצר עמן קשר ונפגש עמן. על פי החשד, הוא טען בפני קורבנותיו כי על מנת שהתמונות יהיה אמינות, עליהן לקיים עמו יחסי מין וכפה את עצמו עליהן חרף התנגדותן.

   הצלם חשוד בבעילת קטינה במרמה לאחר ששכב עם נערה בת 17, אולם במשטרה סבורים כי ביצע עבירות מין בצעירות נוספות. לפי המשטרה, לחוקרי מרחב שרון, בפיקודו של תת-ניצב שמעון לביא, הגיע מידע על עוד חמישה מקרים של נערות וצעירות שהותקפו מינית לכאורה על ידי המתחזה. חלקן מסרו עדות.

   המשטרה ממשיכה בבקשתה לפרטים נוספים מהציבור. מי שברשותו מידע על אודות מקרה דומה במאפייניו מתבקש לפנות לתחנת משטרה נתניה.

   לקריאה נוספת:
   בכירי בל"ד עוכבו לחקירה בחשד שהעבירו מיליונים למפלגה בדרכי מרמה
   18 שב"חים נתפסו ברכב אחד בתום מרדף נרחב במרכז הארץ
   ילדה כבת ארבע מתה בפזורה הבדואית לאחר שנשכחה ברכב נעול

   (עדכון ראשון: 09:50)