פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לבחורה הזו יש לשון באורך 11 ס"מ והיא לא מהססת להשתמש בה

   הצעירה הזו לא חשבה שהלשון שלה כל כך ענקית עד שחבריה איתגרו אותה לללק את העין - והיא הצליחה. מאז היא הפכה לכוכבת רשת עם בעיה אחת: "בגלל שאני מפרסמת תמונות של הלשון שלי גברים מדברים איתי בצורה מינית"

   לבחורה הזו יש לשון באורך 11 ס"מ והיא לא מהססת להשתמש בה
   Gerkary Bracho

   לגרקרי ברצ'ו בלקואט יש חלום לא שגרתי - היא רוצה להיכנס לספר השיאים של גינס תחת התואר "בעלת הלשון הארוכה בעולם". הצעירה מפלורידה טוענת כי הלשון שלה, באורך 11.38 סנטימטרים מביסה את זו של המחזיק בתואר ניק סטוברל שאורכה 10 ס"מ בלבד.

   בלקואט גילתה כי מעולם לא חשבה שהלשון שלה כל כך ענקית עד שחבריה איתגרו אותה לעשות טריק. "לא הבנתי שהיא גדולה עד שחברים שלי ביקשו שאני אלקק את העין שלי והצלחתי, זה היה שוק", סיפרה. "מתחתי אותה במשך שבוע כדי לראות אם אני מצליחה ללקק לעצמי את האוזן ועכשיו אני יכולה גם את המרפק".

   כך נראית הלשון בפעולה:

   בלקואט סיפרה כי למאפיין הייחודי שלה יש גם כמה מגרעות. "אני לא אוהבת שיש גברים שחושבים שבגלל שאני מפרסמת תמונות של הלשון שלי הם יכולים לדבר איתי בצורה מינית", אמרה. "הדבר הראשון שהם כותבים לי זה 'חבר שלך ממש בר מזל' ואני כותבת שאין לי חבר בכלל".

   המחזיק הרשמי בתואר "הלשון הארוכה ביותר" סיפר כי פגש את המתחרה שלו בלקואט ועל אף שהיא אדם מקסים הוא לא חושש למקומו. "היא קטנה חוץ מהלשון שלה, כך שיתכן שהיא נראית גדולה יותר משהיא באמת", אמר.

   עד שהאנשים מספר השיאים של גינס יגיעו למדוד את בלקואט, נותר לנו רק ליהנות מפעלולי הלשון שלה.

   via GIPHY

   via GIPHY

   via GIPHY

   via GIPHY

   via GIPHY

   עוד בנושא:

   אלו הפנים של האישה היפה והנחשקת ביותר בעולם?
   קורע: נערה מטושטשת אחרי טיפול שיניים פותחת פה מלוכלך במיוחד