מחקר בדק: באיזו מדינה יש לנשים את החזה הטבעי הכי גדול?

חוקרים סקרנים בדקו 108 מדינות כדי לענות על הסוגיה המכרעת - באיזו מדינה חיות הנשים עם החזה הכי מפותח ובאיזו מדינות פחות התברכו. במחקר לא נכללו נשים מנותחות, בהריון או מניקות. אז איזו מדינה קטפה את המקום הראשון?

  • חזה
  • שדיים
לינדזי פלס מציגה: הצרות של נשים עם חזה גדול (https://www.instagram.com/lindseypelas)

בסרטון – הדוגמנית שמציגה את הצרות של נשים עם חזה גדול

בשליחות המדע: קבוצת חוקרים החליטה להשוות בין נשים ב-108 מדינות כדי לגלות באיזו מהן נפח החזה הטבעי הוא הגדול ביותר. במחקר לא נכללו נשים שעברו ניתוחים פלסטיים בחזה, נשים בהריון, מניקות או כאלה שהיו בהריון בשנה האחרונה. החזה של כמעט 400,000 נשים נמדד ולאחר בדיקות מעמיקות נמצא שהנשים בעלות החזה הגדול ביותר חיות ב...ארצות הברית.

המחקר פורסם במגזין למחקרים של בריאות האישה ובוצע על ידי סרט מדידה פשוט לצד סריקות תלת מימד. במחקר נמצאו הבדלים בין נשים לבנות ולא לבנות, כאשר דווקא הנשים הלבנות היו בעלות החזה הגדול ביותר במידה F. נשים לא לבנות היו גם הן שופעות ומילאו חזיות במידה E.

עוד באותו נושא

בחדר הכושר אמרו למתאמנת שהחזה שלה גדול מדי לגופיות

לכתבה המלאה
ככה נערכו הבדיקות (צילום: אתר רשמי, http://www.sciencedatabaseonline.org/)

באופן מפתיע, המדענים גילו שהשמנת יתר שיחקה תפקיד שולי בגודל החזה של נשים, כאשר נפח החזה הממוצע של נשים אמריקאיות היה גדול מהנפח הממוצע בשאר המדינות גם אצל נשים רזות ואתלטיות.

במקום השני ניצבות בנות קנדה, אחריהן הנשים מאירלנד ואז פולין ובריטניה. הנשים שהיו בעלות החזה הקטן ביותר והגיעו לתחתית הרשימה הן ממלזיה, שניצבת אחרונה ולפניה בנגלדש, סמואה ואיי שלמה. באופן כללי ברשימה הובילו מדינות צפון אמריקה ואירופה, במקום טוב באמצע היו נשות אפריקה ובמקומות האחרונים ניצבו מדינות יבשת אסיה.

איפה מדורגת ישראל אתם תוהים? ובכן משום מה היא לא נבדקה במחקר לצערנו.

הדירוג המלא בלינק

עוד בנושא:

האימה: כך נראית האישה בעלת החזה המזויף הגדול בעולם
נתנו לנשים וגברים לבחור מודל יופי - נחשו מי העדיף חזה גדול?
חזה נפוח: מידת החזיה בבריטניה עלתה ב-3 מידות במאה האחרונה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully