פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   התיכוניסטיות זועמות: בן הוכתר כ"מלכת הנשף"

   תלמיד אמריקאי המגדיר את עצמו כלא-בינארי, כלומר לא גבר ולא אישה זכה בתואר "מלכת הנשף" בבית הספר מהסדרה "תהילה". חלק מהבנות לא ראו את ההכתרה בעין יפה ויצאו כנגדו ברשתות החברתיות, מה שגרר גל תגובות הומופוביות

   התיכוניסטיות זועמות: בן הוכתר כ"מלכת הנשף"

   בסרטון - הפתיח של סדרת הטלוויזיה "תהילה"

   בית הספר לה גווארדיה למוזיקה, אומנות ואומנויות הבמה הפך למפורסם בזכות סדרת הטלוויזיה והסרט "תהילה", והשבוע הוא עלה שוב לכותרות. חלק מהתלמידות בבית הספר לא היו משועשעות כשאחד מהבנים בשכבה זכה בתואר הנחשק "מלכת הנשף". כמה מהן אף שלפו ציפורניים כנגד הבחור בעקבים שזכה לעטר ראשו בכתר נוצץ והתחילו ללכלך עליו ברשתות החברתיות.

   "אני יודעת שאני הולכת ללה גווארדיה בגלל שבן זכה במלכת הנשף", עקצה בפוסט בפייסבוק נערה בשם אסיה פייר. הפוסט שלה זכה ליותר מ-500 תגובות הומופוביות ו-100 שיתופים לפני שהוסר. "זה פשוט מסריח שגברים זוכים בהכול, חשבנו שמגיע לנו לפחות את זה", כתבה נערה אחרת.

   תלמיד שזכה בתואר מלכת הנשף (צילום מסך , FACEBOOK)
   ימותו הקנאיות.מתיו קריסון בן ה-18 שזכה בתואר "מלכת הנשף" (פייסבוק)

   מתיו קריסון בן ה-18 שזכה בתואר מגדיר את עצמו בלא-בינארי, כלומר לא גבר ולא אישה. "זה היה דבר גדול בשבילי לגעת באחרים ולהתחרות על הכתר", אמר/ה קריסון. "היו תגובות מאד שליליות ומרושעות על דבר שהוא נפלא", אמרה מונה דייויס, אם לתלמיד בבית הספר. "זה היה מאד מפחיד עבורי, בייחוד לאחר מה שקרה באורלנדו".

   עוד ב"אסור לפספס":

   100 סלפי ביום: האם לשלושה שמסכנת את חייה בשביל הפוזה
   קרב נשים יוצא משליטה כשאחת מטיחה את החזה שלה בפרצופה של השניה