רעול פנים בלב ת"א: בן 54 נעצר חשוד בתקיפת נערות ונשים

אמיר קדר נעצר בחשד שתקף שש נשים ונערות, ובהן בת 14. לפי המשטרה, נהג לארוב לנשים, להפשיט את מכנסיו ולבצע מעשים מגונים תוך שהוא נצמד לנשים. הוא הודה בכמה מקרים ומעצרו הוארך

25/04/2016
שדרות חן. דן שצברג
החשוד הודה בכמה מהמקרים. שדרות ח"ן בתל אביב(צילום: דן שצברג)

במשטרה סבורים כי הצליחו ללכוד גבר שתקף על פי החשד בעודו רעול פנים שש נשים ונערות בשדרות ח"ן בתל אביב, ובהן בת 14 שנפלה קורבן למעשיו. במרחב ירקון חושדים כי מלבד המתלוננות ישנן עוד שהותקפו אך טרם התלוננו. שופט בית משפט השלום בתל אביב עלאא מסארווה האריך היום (שני) את מעצרו של החשוד, אמיר קדר, תושב חדרה בן 54 נשוי ואב לילדים.

קדר נלכד הודות לתושיה של הנשים שהותקפו על ידו לכאורה והצליחו להזעיק את המשטרה. מחומר החקירה שנאסף עד כה עולה כי הוא נהג להגיע למרכז תל אביב עם מכוניתו, אז היה אורב לנשים באזור רחוב ח"ן, מכסה את פניו עם מסכת סקי או חם צוואר, פושט את מכנסיו ומבצע מעשה מגונה תוך שהוא נצמד לקורבנותיו. הוא חשוד בשורה של מעשים מגונים.

לפי החשד, במקרה האחרון טרם נעצר הוא תקף שלוש נשים שהצליחו להימלט לתוך מכוניתן. עם זאת, קדר לא הרפה וביצע את זממו לנגד עיניהן כשהן מסתתרות מבוהלות במכונית הנעולה. הן הזעיקו את המשטרה יחד עם עדי ראייה, ושוטרי ובלשי מרחב ירקון עצרו אותו.

קדר, ללא עבר פלילי, נחקר והודה בכמה מקרים. סנגוריו, עורכי הדין יגאל כהן וליאור בנימין, טענו כי המשטרה לא אפשרה לו בתחילת החקירה להיוועץ עם עורך דין ולכן נפל פגם בהודאתו.

לקריאה נוספת:
בשל רשלנות מטיילים: שריפת ענק כילתה עשרות דונמים ביער ביריה בצפון
מילד ש"היה צריך להיות שחקן" – לפעיל חמאס: משפחת המחבל מירושלים מדברת
"פיגועים יש בכל מקום": אלפי מטיילים בירושלים למרות המתיחות

  • מעשים מגונים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully