המהדורה המקומית - חדשות הדרום 21.3.16

אחרי דליפת הברום בדימונה ארגוני סביבה מזהירים מפני הימצאות חומרים מסוכנים בלב ריכוזי אוכלוסיה, לא פחות מ-60 מבני משפחת אבו אל-עאבד הם רופאים, בני נוער השתתפו בקונגרס הציוני בדימונה ותהו אם למושג ציונות יש עדיין משמעות וחנן בן ארי בסיבוב הופעות

22/03/2016
עריכה: מיכאל ברגמן

בימים שאחרי אירוע תאונת הרכבת ו?דליפת הברום בדימונה, דעת הקהל הציבורית מפנה לרוב אצבע מאשימה כלפי רכבת ישראל. המשרד להגנת הסביבה היה הראשון להאשים את מנהלי הרכבת, אבל לטענת פעילים סביבתיים רבים –מדובר בספין תקשורתי.

ילדי משפחת אבו אל-עאבד הגיעו להישג יוצא דופן: שישים רופאים ו"רופאים בדרך" מונה המשפחה המורחבת, הישג בהחלט ראוי לציון. שמענו מהם על חשיבות הלימודים הגבוהים וגם אם לצעירים במשפחה יש בכלל סיכוי לפתח קריירה בתחום אחר

חרם ה-BDS, מרכז ופריפריה, התיישבות וכלים לגיטימיים למאבק פוליטי הם רק כמה מהנושאים החשובים והרציניים שהעסיקו בשבוע שעבר כשבע מאות ..צעירים שלקחו חלק בקונגרס הציוני לנוער שהתקיים בדימונה.

לחנן בן ארי יש בהחלט על מה להודות, בטח לאחרונה. רגע לפני שהחליט לוותר על החלום לעשות קריירה במוסיקה ולהישאר בתחום ההוראה הוא החליט להוציא שיר אחד לרדיו –והצליח. לקראת הופעות בבאר שבע ודימונה הוא התארח באולפן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully