המהדורה המקומית - חדשות הדרום 9.3.16

כמאתיים אלף שקלים יוכלו בקרוב לחסוך תושבי דימונה, ירוחם ואופקים שירכשו דירות במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן",בעלי סוסים מהדרום מבקשים להסדיר את תחום מרוצי הסוסים, בעלי חוות אשב"א מתמודדים עם פשיעה חקלאית ומחנכים נוער לאהבת אדמה וגילי יאלו פותח בקריירת סולו

מערכת וואלה! חדשות
מערכת וואלה! NEWS

תוכנית "מחיר למשתכן" יצאה לדרך- זוגות צעירים
בדימונה, ירוחם ואופקים יוכלו לרכוש דירות בהנחות משמעותיות. הממשלה הצהירה שעד סוף השנה ישווקו קרקעות לבניית כשבעים אלף דירות מוזלות. עד כמה התוכנית הזו אכן תועיל למחוסרי הדיור ותשפיע לטובה על שוק הנדל"ן בארץ?

אחת לחודש מתאספים בעלי סוסים בדרום למפגש ספורטיבי שכולל גם מרוץ חובבני. בענף הזה היו שמחים לתמיכה ולתקציבים, ודאי כשבעבר הלא רחוק היתה כוונה להקים בארץ היפודרום, להסדיר את המרוצים ואפילו את ההימורים אבל בינתיים זה לא קרה.

זו הדבקות באדמה שגורמת למשפחת אזולאי, ממפונות גוש קטיף, להמשיך ולהפעיל את החווה האורגנית שלה למרות שהיא נתונה תחת מתקפה של מקרי ונדליזם ופשיעה. את חשיבות האחיזה בקרקע היא מבקשת להנחיל גם לבני נוער שמגיעים לסייע בעבודות בשטח בחסות ארגון "השומר החדש"

פסטיבל "צלילים מרפאים במדבר" ייפתח מחר בפעם השמינית ומבטיח לקהל לחוות מוסיקה בדרך שעוד לא הכירו. בכל הופעה יכוונו הכלים לתדר שונה כך שישפיע לא רק על הצליל אלא גם על הגוף והתודעה. גם את הגרוב של גילי יאלו? שמשלב במוסיקה שלו צלילים אתיופים מסורתיים אפשר יהיה לשמוע שם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully