עבודות הרכבת הקלה בגוש דן יוצאות לדרך

שלושה מוקדים בגוש דן ייחסמו לתנועה בלילות בגלל הרכבת הקלה

הקמתן של שתי תחנות בבני ברק וברמת גן, ותיקונים בכביש לקראת בניית תחנה ביפו, יביאו לחסימות בשעות הלילה בשבועות הקרובים בכמה צירים. בשעות הבוקר, הנתיבים ייפתחו לתנועה. מפת החסימות והשינויים המלאה – בפנים

בשעות הבוקר בכל יום הנתיבים ייפתחו (צילום: ניב אהרונסון)

עבודות בשלושה מוקדים שונים על תוואי הרכבת הקלה ברחבי גוש דן יביאו לחסימות בשעות הלילה בכמה צירים, החל מאמש (ראשון). המוקד הראשון הוא רחוב ז'בוטינסקי בגבול שבין בני ברק לרמת גן, לצורך הקמת תחנת בן גוריון. לפיכך, הקטע שבין הרחובות רבי עקיבא לקריניצי ייסגר בשבועיים הקרובים מדי לילה למשך שלושה שבועות בשעות 05:00-21:00, לטובת עבודות הכנה לקראת בניית התחנה.

כמו כן, בשבוע הקרוב ייסגר ברחוב ז'בוטינסקי נתיב אחד לכל כיוון נסיעה בקטע שבין רחוב החלוצים לרחוב אבוחצירא בשעות 05:00-21:00. זאת, בגלל עבודות הכנסת לקראת תחילת בניית תחנת אהרונוביץ' בבני ברק.

עוד ידיעות בוואלה! NEWS:
עדות מהאוטובוס: "הרמתי ספסל וראיתי מישהו מדמם. אחר צעק: 'אשתי נמעכה'"
לאחר דיונים, גזרי דין, ערעורים והכרעות: אולמרט ייכנס מחר לכלא
שופטי בג"ץ למדינה: שקלו העלאת סעיף היציבות במתווה הגז להצבעה בכנסת

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה
שוטרים ופקחים יוצבו בכל מוקד עבודות (צילום: ניב אהרונסון)

גם ביפו צפויות עבודות עבור הרכבת הקלה. החל מאמש ולמשך שבועיים יתבצעו עבודות כביש ברחוב שדרות ירושלים על מנת להסיר מפגע בטיחותי במיקום העתידי של אתר העבודה של תחנת הבאר שתיבנה במקום. בעקבות העבודות, ייסגר נתיב תנועה אחד לכל כיוון נסיעה בקטע של שדרות ירושלים, בין הרחובות איסקוב לנס לגויים.

בסיום כל ליל עבודות המצב ישוב לקדמותו והנתיבים ייפתחו לתנועה. כמו כן, שוטרי משטרת ישראל ופקחי תנועה של נת"ע יוצבו באזור העבודות לצורך הכוונת התנועה.

(עדכון ראשון: 23:06)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully