הרשת סוערת: המכשפה העיוורת המתה שחזתה את התקיפה של דאעש

המאמינים טוענים שבאבה ואנגה, שהלכה לעולמה ב-1996, חזתה בעבר את אסון התאומים ואת הצונאמי בתאילנד. האם "נוסטרדמוס של חבל הבלקן" חזתה גם את המדינה האיסלאמית?והאם סוף העולם יגיע בעוד שנה?

09/12/2015
צילום מסך

באבה ואנגה, הידועה בכינויה "נוסטרדמוס של חבל הבלקן", הלכה לעולמה ב-1996 בגיל 85. היא נחשבה לאחת הנשים האהובות בבולגריה, בשל יכולתה לחזות מראש אסונות. במדינה טוענים כי ואנגה חזתה את אסון התאומים, את הצונאמי בתאילנד ואפילו את הבחירה בברק אובמה לנשיאות ארצות הברית.

היא סיפרה כי בצעירותה נסחפה בסערה לשדה נטוש ונמצאה רק לאחר מספר ימים כשהיא מבוהלת ואינה מסוגלת לפקוח את עיניה. מאז היא עיוורת וטוענת כי היא מתקשרת עם יצורים בלתי נראים שמאפשרים לה לקרוא אנשים כמו בסרט. לדבריה, היא מסוגלת לראות את תולדות חייו, מלידה עד יומו האחרון, של כל אדם שעומד מולה.

כעת טוענים בבולגריה כי המדיום העיוורת חזתה גם את הפלישה של דאעש, כשטענה שב-2010 תיערך מלחמת ענק שבמרכזה הדת המוסלמית. ואנגה טענה שב-2010 תחל ההתעוררות הערבית (כפי שקרה עם האביב הערבי), אמרה שזה יימשך בסוריה וב-2016 העולם יחדל מלהתקיים כפי שהכרנו אותו. היא אפילו אמרה שהכל יסתיים ב-2043, אז תוקם מדינה איסלאמית (ח'ליפה) כשרומא במרכזה. לנו נותר רק לחכות שנה כדי לראות אם היא צודקת, ולקוות מאוד שמדובר בטעות.

עוד באותו נושא

מה הסיפור האמיתי של רוח הרפאים הבלונדינית השופעת?

לכתבה המלאה
סוף העולם קרוב? באבה ואנגה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

התחזיות של הבאבא שהתגשמו

הצוללת קורסק

בשנת 1980 היא חזתה שבחודש אוגוסט 1999 "קורסק תתכסה במים וכל העולם יבכה עליה" - כלומר שהיא חזתה את אסון הצוללת קורסק

הצוללת הרוסית קורסק(צילום: AP)

אסון התאומים

ב-1989 היא אמרה: "האימה, האימה! האחים האמריקאים יפלו לאחר שיותקפו על ידי ציפורי ברזל. הזאבים ייללו בערבה ודם חפים מפשע יישפך". כזכור, זה פחות או יותר מה שקרה ב-11/912001 באסון התאומים.

ציפורי ברזל פוגעות בארה"ב(צילום: רויטרס, AP, Gettyimages)

מעריציה טוענים כי היא חזתה גם את מלחמת העולם השניה, ואת מותה של הנסיכה דיאנה, אולם הם שוכחים לספר שהיא גם חזתה את המלחמה בגאורגיה וטענה שבעקבותיה תפרוץ מלחמת עולם שלישית שתתחיל ב-2010 ותסתיים ב-2014. היא אף טענה שבמהלך המלחמה ייעשה שימוש בנשק אטומי וכימי שישאיר את יבשת אירופה ללא צמחיה ובעלי חיים. בני האדם שישרדו יסבלו מסרטן עור וממחלות עור נוספות. היא טענה אז כי המוסלמים שיזהו את החולשה האירופית ישתלטו על היבשת ויחזיקו בה במאות השנים הבאות.

רוצים לדעת מה צפוי לנו בהמשך? ובכן, לפי באבה ונגה, בשנת 2028 יימצא מקור כוח חדש ואוכלוסיית כדור הארץ תחל להתאושש. חללית מאוישת תצא לכוכב נוגה. בשנת 2100 יצליחו בני האדם ליצור שמש מלאכותית שתאיר את צדו האפל של כדור הארץ. בשנת 2183 תיהפך מושבה של בני אדם על כוכב מאדים לגרעינית ותדרוש עצמאות מכדור הארץ. ב-2256 תשוב חללית לכדור הארץ שתביא לכאן מגיפה איומה. היינו יכולים להמשיך עם התחזיות שלה, אבל אנחנו לא רוצים לעשות לכם יותר מדי ספויילרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully