פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הכל נשאר במשפחה: צפו באח ואחות שעברו ניתוחים לשינוי מין

   אלי וראסי מק'גריטי מקונטינקט גדלו כאח ואחות. מספר שנים לאחר מכן הבינו השניים שהם כלואים בגופים שלא תואמים את תחושתם והפכו לטרנסג'נדרים

   הכל נשאר במשפחה: צפו באח ואחות שעברו ניתוחים לשינוי מין
   יוטיוב

   (בסרטון: תיעוד תהליך שינוי המין שעבר ג'יימי ריינס)

   אמם של אלי וראסי מק'גריטי מקונטיקט, ארצות הברית, ידעה תמיד שילדיה מיוחדים. כבר בגיל שלוש בתה אלי נהגה להשתובב בחוץ ולשחק כדורגל עם הבנים בשכונה בזמן שאחיה הגדול, ראסי בן החמש, אהב להישאר בבית ולהתחפש לאישה עם הבגדים שלה ושל אמם.

   גיל ההתבגרות היה קשה במיוחד לראסי, שסבל מביריונות בתיכון בו למד. בבית הספר התקשו להתמודד עם תחושותיו של הנער המבולבל, ואיימו לסלק אותו לאחר שנתפס בשירותי הנשים. "אני מעדיף שישנאו אותי על מי שאני מאשר שיאהבו אותי על מי שאני לא. לא בחרתי בזה, הלוואי והייתי יכול להפסיק להרגיש ככה", אמר אז ראסי הפגוע לאמו.

   אחים טרנסג'נדרים (צילום מסך , פייסבוק)
   ככה הם נראו כשהיו ילדים: אלי וראסי
   אחים טרנסג'נדרים (צילום מסך , דיילי מייל)
   וככה הם נראים היום: ריי וגאווין

   בזמן שבני המשפחה ניסו לעזור לראסי להתמודד עם תחושותיו, גם אלי עברה תקופה לא פשוטה ולא הצליחה לפענח את הבלבול וחוסר ההתאמה המגדרית שחשה. חיפוש קצר ברשת חשף אותה למושג טרנסג'נדר ואז אלי הבינה שהיא פשוט רוצה להפוך לגבר. היא סיפרה לראסי מספר ימים לפני יום הולדתה ה-15, ולאחר מכן שוחחה עם אמה. "הבנתי מה עבר עלי. מעולם לא סיפרתי לאיש, אבל בכל לילה לפני השינה הייתי מתפללת ומבקשת להתעורר זכר". אחרי חודש ראסי החליט שגם הוא רוצה לשנות את מינו ולאחר תהליך פסיכולוגי ויעוץ ארוך, השניים החלו בשינוי.

   עיקבו אחרי "אסור לפספס" בפייסבוק

   כיום ראסי בן ה-20 קורא לעצמו ריי ואילו אלי בת ה-18 מוכרת בתור גאווין. "אנשים שואלים אותי מה איבדתי, אבל לא איבדתי דבר. יש לי שני ילדים, בן ובת, בדיוק כפי שהיו אמורים להיות", סיפרה אמם של השניים בריאיון ל"דיילי מייל". למרבה הצער, התגובה שלה ממש לא מובנת מאליה. "גם כשחוויתי משברים ידעתי שהדבר היחיד שלאמא אכפת ממנו הוא שנהיה מאושרים", סיפרה ריי.

   אחים טרנסג'נדרים (צילום מסך)
   "יש לי שני ילדים, בן ובת, בדיוק כפי שהיו אמורים להיות"

   עוד בנושא:
   הוא היה היא, היא הייתה הוא – ועכשיו הם זוג
   הדוגמנית חשפה שיש לה שני איברי מין והיממה את הרשת