עיתונאית וואלה! NEWS: ינון מגל אמר לי "אני חרמן עלייך"

בפוסט שכתבה רחלי רוטנר היא טוענת כי ח"כ מגל השמיע באזניה התבטאויות מיניות במסיבת הפרישה שלו מהתקשורת: "חושב על הציצי שלך והתחת שלך, כמה שהם מחרמנים אותי'". מגל: "ישנם דברים שנאמרו בין ידידים". בנט זימן את מגל לשיחה, המשטרה שוקלת לזמן את העיתונאית לעדות

מגל (צילום: ראובן קסטרו)

עיתונאית וואלה! NEWS, רחלי רוטנר, פרסמה הבוקר פוסט בפייסבוק בו היא טוענת כי ח"כ ינון מגל (הבית היהודי), שהיה בעבר העורך הראשי באתר, השמיע באזניה התבטאויות מיניות. לדבריה, במסיבה לרגל פרישתו מהתקשורת לטובת קריירה פוליטית, אמר לה מגל: "כל הזמן שעבדנו יחד הייתי חרמן עלייך. מסתכל עלייך וחושב על הציצי שלך והתחת שלך".

"אני לא בחורה שנבהלת בקלות או מתרגשת מחוסר טקט של אנשים, אלוהים יודע שגם הטקט שלי לא משהו", כתבה רוטנר. "לכן כשפה ושם ינון היה אומר לי משהו כמו 'את צריכה להתלבש יותר סקסי לתוכניות שלך, שתיראי יותר כמו ספרנית מסרט פורנו', זה לא ממש הפריע לי. נו, זה ינון השובב שלנו! תמיד חושב איך להפוך דברים לסקסיים באתר! איזה מצ'וגע!". בפוסט שכתבה היא טוענת כי ח"כ מגל פנה אליה ואמר לה בין היתר: 'גם את הרגשת את המתח בינינו כל הזמן הזה שעבדנו יחד?'"

"'מתח? לא'. כאמור, בעיקר התבדחנו פה ושם, בקושי היו לנו שיחות אמיתיות. 'מוזר, אני תמיד הרגשתי מין מתח מיני כזה בינינו, לא שמת לב?'. וול, זה נראה כמו כיוון שיחה מוזר מאוד בשביל מישהו נשוי שמדבר עם מישהי נשואה שרק לפני שנתיים שיתפה אותו בהפקת סרטון הצעת-נישואים לאהובה הנצחי, אבל הי, זה ינון השובב שלנו וכולי! אז נשארתי קולית וקלילה: 'חה חה ינון באמת הרגשת מתח כזה? לא היה לי מושג טיהי איזה משוגע אתה".

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

לכתבה המלאה
הפוסט של רוטנר (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

"'האמת היא שעכשיו אני יכול להגיד לך את זה, כי אני כבר לא הבוס שלך', המשיך הטיהי לשורר, 'אבל כל הזמן שעבדנו יחד הייתי חרמן עלייך. מסתכל עלייך וחושב על הציצי שלך והתחת שלך. וגם הייתי מדבר עם אחרים על זה הרבה, על הציצי והתחת שלך, כמה שהם מחרמנים אותי'".

"מה שמעצבן בסיטואציה כזאת זה המעורפלות שלה. פעם הטריד אותי מישהו ברחוב והעפתי לו בוקס לפרצוף, וזה היה קל ומתבקש. אבל קשה נורא לקפוץ ממצב של פמיליאריות למצב של כעס. בנאדם שעד אתמול צחקת על חוסר הטקט החינני שלו, קשה להזדעזע כשזה הופך פתאום לאגרוף בבטן - כי הנימה היא אותה נימה, החיוך הוא אותו חיוך, לכי תעשי תוך שנייה סוויץ' למצב של סכנה. אז חייכתי כמו מפגרת "אמממ אוקיי חה חה", אבל כל כך נגעלתי. ממנו, מזה שבערב האחרון שלנו כקולגות למקצוע בחר להשאיר אותי בידיעה שאני 'ציצי' ו'תחת'".

"ינון חייך למראה המבוכה שלי ואמר שזה מה שהוא אוהב בי, שאני באה מרקע של אולפנא ואני נורא תמימה ולא מבחינה בדברים כאלה בלה בלה בלה קשקושי נזירות חרמניות 3, ואחר כך קם לנאום בפני כל המוזמנים על בית יהודי ועל ערכים ועל משפחה. אני נשארתי עוד קצת על הספה עם פרצוף של WHAAA מעורב ב'חה חה צחוקים איתו'. ותראו, אני לא פלמינגו שברירי ואני מספרת מלא בדיחות גסות עם חברים ואומרת בצחוק דברים די בוטים. אבל השיחה הזאת לא בכלל לא הרגישה כמו שיחת 'בצחוק'. היא הייתה באווירה רצינית לגמרי, אווירה של וידוי - לא יודעת אם וידוי רק לשם וידוי או וידוי שנועד לבדוק את הקרקע למימוש עתידי אפשרי - אבל בהחלט לא בדיחה".

תגובתו של מגל (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

"חזרתי הביתה, ובמשך כמה ימים התלבטתי אם לספר על זה לאריאל, לא רציתי לחמם אותו סתם וגם לא ממש הרגשתי טראומתית במיוחד, אלא פשוט נעלבת, ועם זה אני יכולה להתמודד גם לבד. אבל בסוף סיפרתי לאריאל, וחוויתי שוב את העלבון – הפעם דרכו. כי הבנתי שינון לא רק העליב מישהי, אלא גם אולי ניסה (או לא ניסה אבל כן אמר לעצמו "מי יודע לאן זה יוביל") לפגוע בזוגיות שלי. באהבה שלי."

"אז ניתקתי קשר עם ינון ועזבתי את הנושא, כי לא ממש התחשק לי לעשות מזה עניין. ברוך השם הוא כבר לא בעיה שלי עכשיו אלא של בנט אז לא צריך לשבור את הראש. אבל לאחרונה גיליתי על עוד כמה מקרי 'חוסר טקט' שלו כלפי בנות אחרות - ביניהם גם על מקרה שכלל נגיעות פיזיות לא רצויות, והבנתי שזה לא היה מקרה חד פעמי. שככה הוא מתנהל כי הוא חושב שזה סבבה ושהוא סתם שובב חמוד והבנות יסלחו לו תמיד כי בויז וויל בי בויז. ושאולי אני אישית לא הרגשתי כאן כמו קורבן או חטפתי טראומה כי פחות מזיז לי דברים כאלה, אבל יש אחרות שזה באמת פגע בהן, אז אולי כדאי בכל זאת לספר על החוויה המבאסת הקטנה שלי איתו, ותיקחו את זה עם עצמכם לאן שאתם רוצים."

"ושיהיה ברור - אין לי כלום נגד 'הבית היהודי', אני עצמי דתייה והמשפחה שלי מצביעה מפד"ל ו'בית יהודי' שנים ואתם גם יודעים שאני לא פנאטית של מחנות פוליטיים וכבר הבעתי דעות לכאן ולכאן. אז אל תחפשו פה שום אינטרס נסתר. אני מספרת את זה פשוט כדי שתכירו עוד קצת את הבנאדם שמייצג למעננו בכנסת את ערכי היהדות. ואם אתם חושבים שזה בכלל לא ביג דיל ואפילו לגיטימי, נו אז בכלל אין בעיה - רק תרמתי לכם עוד סיפור מאצ'ואיסטי שמפאר את ינון ומוכיח לכם שהוא מגניב, אז כולם מרוויחים! ובכן יש מצב שבזמן הקרוב יצוצו פתאום כל מיני לכלוכים עליי ממקורות מסתוריים אז תיהנו ):"

מגל: "מבקש את סליחתו של מי שנפגע"

מגל עצמו מיהר לפרסם תגובה לטענות בפוסט משלו. "ישנם דברים שנאמרו בין ידידים לפני שהייתי חבר כנסת ולא הייתי חוזר עליהם היום. אני מתנצל ומבקש את סליחתו של מי שנפגע. עם זאת, הייתי מצפה מידיד שנפגע ממני להגיד לי זאת ולא לפנות למחוזות השיימינג ברשתות החברתיות". בן זוגה של רוטנר, אריאל וייסמן, הגיב לדברים וכתב: "הייתי מצפה מחבר כנסת בבית היהודי שלא ינסה לזיין את אשתי".

אחר הצהריים זימן יו"ר מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט את ח"כ מגל לשיחה בנושא. בהמשך נודע כי מ"מ המפכ"ל, בנצי סאו, הורה לראש אגף החקירות, מני יצחקי, לבחון את העדויות ולבדוק אם ניתן לזמן את העיתונאית למתן עדות. הבדיקה תיעשה בכפוף לאישור היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין. הערב תיערך פגישה בין בכירי המשטרה לווינשטיין, לאחריה ייתכן כי העיתונאית תזומן למתן עדות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully