נתניהו על הטרור בפריז: "נהדק האבטחה במוסדות ישראליים בחו"ל"

ראש הממשלה מסר הצהרה מיוחדת בעקבות המתקפה המשולבת בבירת צרפת ואמר כי הנחה את שירותי הביטחון לסייע לצרפת למדינות אחרות בחקירה. "אין שום דבר המצדיק טרור, יש להילחם בו"

צילום: מור שאולי

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר אמש (שבת) הצהרה מיוחדת לתקשורת בלשכתו בירושלים בשל מתקפת הטרור בפריז, שבה נהרגו לפחות 128 בני אדם. אתמול הורה נתניהו להוריד את הדגל לחצי התורן בכל נציגויות ישראל בעולם ובמוסדות הממשלה בארץ.

"ישראל ניצבת כתף אל כתף עם צרפת במאבק באיסלאם הקיצוני השוטף את המזרח התיכון וחלקים נרחבים של העולם", אמר ראש הממשלה. "הנחתי את שירותי הביטחון לסייע לעמיתיהם בצרפת ובמדינות אחרות. ביקשתי להדק את סידורי האבטחה סביב מוסדות ישראליים ויהודיים בחו"ל. זהו צו השעה".


לקריאה נוספת בוואלה! NEWS:
המתקפה בפריז: "בין המחבלים - פליט סורי שנכנס לאירופה דרך יוון"
דקה אחר דקה: מתקפת הטרור הרצחנית שטלטלה את צרפת
אלפים השתתפו בעצרת הזדהות עם צרפת בת"א: "משלמת מחיר על המלחמה בדאעש"

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

לכתבה המלאה
"ישראל ניצבת כתף אל כתף עם צרפת". נתניהו, אמש (צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, קובי גדעון)

לדבריו, "אין שום דבר המצדיק טרור, יש להילחם בו. חפים מפשע בפאריז, בואנוס איירס וירושלים הם אינם הסיבה לטרור , הם קורבנות הטרור. אני אומר שנים רבות שהטרור האיסלאמי תקף את ישראל ומדינות אחרות כי הוא רוצה להשמיד אותן".

"מדינת ישראל מזועזעת מסדרת הפיגועים הרצחניים"

"מדינת ישראל מזועזעת מסדרת הפיגועים הרצחניים שהכו ברחובות פריז", נמסר בהודעה של משרד החוץ לתקשורת. "ראש הממשלה נתניהו הביע תנחומיו למשפחות הקורבנות ואיחולי החלמה לפצועים וציין כי מדינת ישראל תילחם בטרור לצדה של צרפת. במהלך הלילה שוחחה השגרירה עליזה בן-נון עם בכירי ארמון הנשיאות ומשרד החוץ הצרפתי ומסרה תנחומינו והזדהותנו".

עוד נמסר בהודעה כי אין נפגעים מקרב הדיפלומטים או העובדים של השגרירות בצרפת: "עם זאת, יש חוסר ודאות ולכן משרד החוץ עדיין בודקים בכל דרך אפשרית" את זהות הנפגעים".

(עדכון ראשון: 18:42)

"ישראל ניצבת כתף אל כתף עם צרפת". נתניהו, אמש (צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, קובי גדעון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully