אלנבי פינת אריאל: רקדניות חשופות במסיבת אגודת הסטודנטים

פרסום ראשון: סטודנטים מהאוניברסיטה שבשומרון מחו על הופעתן של רקדניות בלבוש מינימלי במסיבה שנערכה במועדון בתל אביב. "אידיוטים חסרי כל גבול נגעו בישבנה של אחת מהן. המאבטחים הדפו אותם", העידה סטודנטית. האגודה התנצלה וטענה כי לא הזמינה את הרקדניות

05/11/2015
צילום מסך

מסיבת פתיחת שנת הלימודים האקדמית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת אריאל בשומרון, שהתקיימה ביום שלישי בהאנגר 11 בתל אביב, הפכה דומה למסיבת חשפנות, שיש מי שהשווה לפרשת אלנבי 40. ארבע רקדניות בלבוש מינימלי עלו על הבמות במקום, ולפי עדויות שהגיעו לוואלה! NEWS חלק מהחוגגים אף שלחו ידיים לעבר גופן החשוף של הרקדניות, עד להתערבות מאבטחים שגירשו אותם מהמסיבה.

"היו ארבעה פודיומים שעליהם רקדו רקדניות עם חזייה ותחתונים", סיפרה סטודנטית מהמחלקה להפרעות בתקשורת. "זה היה פחות נעים. זה לא היה משהו שהאגודה הודיעה עליו, והיו איזה 40% דתיים במסיבה, ככה זה באריאל".

הסטודנטית הוסיפה: "לי זה ממש חרה, נשים עומדות ערומות כדי לענות על ציפיות של סטודנטים, למה צריך לשלב את זה במסיבה שאני מממנת? זו תחושה לא נעימה בכלל". לדבריה, חברתה ראתה ש"מישהו נגע באחת הרקדניות והורחק".

עוד בוואלה! NEWS:
14 שנות מאסר לדוקר הנער נאור אטיאס: "זילות בלתי נסבלת בחיי אדם"
המרד ברבנות נמשך: רשת הגיור החדשה ערכה עשרות גיורים מאז שנוסדה

טוב לדעת (מקודם)

הסוד נחשף: כיצד בי-קיור לייזר מפחית את הכאב?

מוגש מטעם בי קיור לייזר
"נשים עומדות ערומות כדי לענות על ציפיות של סטודנטים"(צילום: צילום מסך, פייסבוק)

עדויות נוספות שהגיעו לוואלה! NEWS מאששות את דברי הסטודנטית. "גברים אידיוטים חסרי כל גבולות ניסו, וחלקם אף הצליחו, לגעת בישבנה של אחת הרקדניות", כתבה ברשתות החברתיות סטודנטית שהשתתפה באירוע. "המאבטחים הדפו אותם רק לאחר שביצעו את המעשה המגונה". סטודנטית נוספת כתבה על עמוד האגודה: "מה נסגר איתכם? אגודה מחפיצה ושוביניסטית! אלנבי 40 זה כאן".

מאגודת הסטודנטים נמסר כי לא הם היו אלה שהזמינו את הרקדניות וטענו כי ייתכן שהן הובאו למסיבה על ידי המפיק או מטעם מועדון ההאנגר 11. האגודה מסרה בתגובה: "אגודת הסטודנטים ארגנה מסיבת פתיחת שנה מושקעת ומהנה במועדון ההאנגר 11 בתל אביב. חברת ההפקה והמועדון החליטו להפתיע אותנו ואת הסטודנטים עם ארבע רקדניות. חשוב לנו להבהיר כי גם אנחנו הופתענו מהמחווה שמועדון ההאנגר 11 בחר להעניק לנו, והעניין כלל לא היה מתואם איתנו. אנחנו מתנצלים אם מישהו נפגע".

טרם התקבלה תגובת מועדון האנגר 11 לדברים.

(פרסום ראשון: 22:30)

"40% מהסטודנטים במסיבה היו דתיים"(צילום: צילום מסך, פייסבוק)
מסיבת פתיחת שנת הלימודים האקדמית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת אריאל בהאנגר 11 תל אביב. נובמבר 2015(צילום: צילום מסך, פייסבוק)
מסיבת פתיחת שנת הלימודים האקדמית של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת אריאל בהאנגר 11 תל אביב. נובמבר 2015(צילום: צילום מסך, פייסבוק)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully