פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנשק החדש של דאעש: תרנגולות מתאבדות?

   האם הג'יהאדיסטים של דאעש מאמנים תרנגולות מתאבדות? תמונות חדשות של תרנגולות עם חגורות נפץ מעוררות היסטריה ברשת - בעוד בצבא הכורדי מנסים להרגיע: "זו רק דוגמא לאיך המוחות המעוותים שלהם עובדים. אין לזה ערך צבאי"

   הנשק החדש של דאעש: תרנגולות מתאבדות?
   youtube

   בסרטון: פיצוץ של מכונית תופת של דאעש.

   לוחמי הג'יהאד של דאעש החלו להשתמש בתרנגולות כמטעני חבלה ניידים - כך לפחות ניתן להסיק מתמונות של תרנגולות מכוסות בחגורות נפץ קטלניות שהופצו בימים האחרונים ברשת ע"י שני משתמשים שונים.

   המשתמשים טוענים שחברי ארגון הטרור הפועלים בעיר פלוג'ה שבעיראק ובסביבתה מחברים חגורות נפץ לתרנגולות הנשלחות למחנות האויב - וכשהן מצליחות לחצות את הגבולות מבלי לעורר חשד, הלוחמים הקיצוניים מפעילים את מטעני החברה באמצעות שלט רחוק וכך מחסלים את כל מי שנמצא בקרבת מקום.

   תרנגולות מתאבדות של דאעש? (צילום מסך , DailyMail)
   תרנגולת עם מה שנראה כמו מטען חבלה על גבה (צילום מסך, DailyMail)

   על פי הדיילי מייל, התמונות הן "הוכחה חד משמעית שלדאעש קיים מחסור בתחמושת" לאחר שנים של לחימה בסוריה ועיראק. "דאעש ישתמשו בכל האמצעים שברשותם כדי להביא למוות והרס", ציטט הדיילי מייל את אחד החיילים הבריטים שלוחם לצד הצבא הכורדי, "לשימוש בבעלי חיים אין שום ערך צבאי – זו רק דוגמא נוספות לאיך המוחות המעוותים שלהם נהנים לעלות על דרכים מוזרות להרוג אנשים". הטענות המוזרות על לחימה בעזרת תרנגולות מתאבדות הגיעו ימים ספורים לאחר דיווחים על עז שנשלחה לבסיס הכורדי בעיר הסורית כובאני - כשהיא מלווה במטען חבלה מאולתר.

   תרנגולות מתאבדות של דאעש? (צילום מסך , DailyMail)
   האם זה הנשק החדש של דאעש? (צילום מסך, DailyMail)

   עוד בנושא

   דאעש פוצץ את האצטדיון האולימפי בעיר רמאדי שבעיראק
   מחבלים בודדים ואחיזה במדינות מתונות: כך מתפשט דאעש למערב
   אנגרי בירדס 2 ייצא בעוד עשרה ימים באופן רשמי