טענות חדשות נגד אורן חזן: "אין מצב שהוא עובר לידך ולא נוגע"

עדויות שנחשפו בתכנית "הצינור" בערוץ 10 מעלות טענות בדבר הטרדה מינית של עובדות בבר "מלון פליישר", שניהל ח"כ חזן בשנים 2012-2011. ח"כ רוזין פנתה לווינשטיין בדרישה לפתוח נגדו בחקירה פלילית

15/06/2015
צילום: מאצ'י הוף, עריכה: שניר דבוש

(חזן במרכז הליכוד: "ממתי אנחנו מאמינים לזונות ולנרקומנים?")

כמה צעירות שעבדו תחת חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) טענו כי הוא נהג להטריד אותן מינית בעת שניהל את הבר "מלון פליישר" בתל אביב, בשנים 2012-2011 – כך נחשף היום (שני) בתכנית "הצינור" בערוץ 10. העדויות החדשות שנחשפו מצטרפות לשורת פרשות המיוחסת לחזן, בהן שידול נשים לזנות, שימוש בסמים קשים וטענות נוספות.

"אין מצב שאורן עובר לידך ולא נוגע", סיפרה אחת הצעירות, מ'. "היה בי פחד להישאר עם אורן לבד, פחד שהוא ישתכר ואז אני אשאר אתו לבד. הוא יכול לרקוד על הבר, להוריד חולצה, להוריד מכנסיים - הכול יכול היה לקרות". לדבריה, "אנו נכנסים לחלל צפוף, רק אני והוא, ואין לו שום בעיה להתחכך תוך כדי, ופיזית לתפוס במותניים. הוא גם הצמיד את המפשעה שלו לאחוריים שלי, כאילו בטעות. הוא היה אומר - 'בטעות נגעתי בך, שלא תחשבי שמשהו לא בסדר'".

עוד בוואלה חדשות:
לפיד נגד התנהלות הרצוג בפרשת חזן: "קפץ להציל את הליכוד"
"הקזינו שניהל אורן חזן היה בבעלות המאפיה הבולגרית"
חזן: "זה ניסיון חיסול, ממתי אנחנו מאמינים לזונות ונרקומנים?"

ח"כ חזן עם ראש הממשלה נתניהו בוועידת מרכז הליכוד(צילום: ראובן קסטרו)

צעירה נוספת שעבדה תחת ניהולו, ק', סיפרה: "התחת תמיד היה בחוץ. הוא לא היה צריך לעלות על הבר עדי שהתחת יהיה בחוץ. גם כל הזמן הוא היה אומר, 'הנה, זה התחת שלי', ומראה את החריץ". מ' אף טענה כי הוא נהג להזמין אותה לדירתו ולהטריד אותה שם.

בעקבות התחקיר, פנתה הערב ח"כ מיכל רוזין (מרצ) ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין בדרישה לפתוח בחקירה פלילית נגד חזן. "על פי העדויות שנאספו, המעלות תמונה מטרידה בנוגע להתנהלותו של חזן, נראה לכאורה כי מדובר בהטרדות מיניות ומעשים מגונים על פי החוק למניעת הטרדה מינית", נכתב בפנייה. "אני פונה אליך בבקשה לפתוח בחקירה פלילית נגד ח"כ אורן חזן".

ח"כ אורן חזן מסר בתגובה לכתבה ב"צינור": "לאחר שטענתם שאני סוחר סמים, סוחר נשים ומרגל, רק היה ברור וצפוי כי תבואו גם בסוג האשמות זול ונמוך כזה, שגם בו אין כל אמת וכל מטרתו היא סיכול ממוקד, דורסני, ולא הגון של חבר כנסת מכהן אותו הפכתם לשק חבטות".

טוב לדעת (מקודם)

7 גורמי סיכון למחלות לב ודרך אחת לזיהוי מוקדם ומניעת נזקים ללב

מוגש מטעם שחל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully