חשד: אבא הרג את בנו החולה - והתאבד בביתם בערד יחד עם אשתו

שני קשישים בשנות ה-80 לחייהם ובנם בן ה-50, שהיה חולה במחלה ממארת וכן במחלה נפשית, נמצאו בדירתם בעיר. זאת אחרי שהנכד התקשר למשטרה שפרצה לדירה. במהלך החיפושים של המשטרה בבית נמצא מכתב המסביר את נסיבות האירוע

24/05/2015
צילום מסך

שלוש גופות של שני קשישים בני 80 ובנם בן ה-50, שהיה חולה במחלה ממארת, נמצאו אמש (שבת) בבית מגורים בערד. השלושה נמצאו לאחר שהנכד התקשר למשטרה, שפרצה אל הדירה. צוותי מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותם. לפי החשד, האב הרג את בנו החולה עם כלי שהיה בבית, כדי לגאול אותו מיסוריו, ואז התאבד יחד עם אשתו. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי לפני כחודש השתחרר הבן מבית חולים פסיכאטרי וכי הוא סבל ממחלה נפשית.

כמו כן, עולה מהחקירה כי אשתו של הבן הגיעה ביום שבת בצהריים לבית ההורים בערד וניסתה ליצור קשר עם המשפחה לאחר שהדלת הייתה נעולה, אך הם לא ענו לטלפונים. לדברי האישה, היא חשבה שהם יצאו לטיול והשאירו את הניידים בביתם. בשעה 20:00 התקשר הנכד אל המשטרה וסיפר כי הם מנסים ליצור קשר עם המשפחה אך הם אינם עונים ודלת הבית נעולה. כוחות המשטרה וצוות כיבוי אש הגיעו למקום ופרצו את הדלת.

כשנכנסו הכוחות אל הבית מצאו את האב תלוי ללא רוח חיים ואת אשתו שוכבת ללא דופק. את הבן הם מצאו כשהוא ללא רוח חיים ועם סימני אלימות. במהלך החיפושים של המשטרה בבית נמצא מכתב המסביר את נסיבות האירוע. במכתב, שהיה כתוב ברוסית, הסביר האב שעשה את המעשה כדי "לגאול אותו (את בנו) מיסוריו", ושפחד שהבן יעשה מעשים קשים.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
חשד לרצח כפול ולהתאבדות. מחוץ לזירה, אמש(צילום: מערכת וואלה! NEWS, בני בן סימון)

סגן-ניצב דוד שריקי מתחנת ערד, סיפר: "התקבלה הודעת 100 מהנכד שהסבא והסבתא ואביו לא עונים בטלפון וככל הנראה נמצאים בבית. נעשתה בדיקה ונתקבל אישור לפרוץ את הדלת. בדירה זוהו שלוש גופות ללא רוח חיים. מותם נקבע על ידי מד"א. הוזעקה ניידת זיהוי פלילי. מסתמן שככל הנראה מדובר באירוע של רצח והתאבדות. הדברים נבדקים. לא ארצה לתת תשובות ללא בדיקה יסודית. שלושת הגופות יועברו למכון לרפואה משפטית".

ישראל כץ, חובש בכיר במד"א, הוסיף: "הגענו למקום ומצאנו שלוש גופות של גבר כבן 50 ואישה וגבר בני 80 ללא רוח חיים לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

שד: אבא הרג את בנו החולה - והתאבד יחד עם אשתו בערד, 23 במאי 2015(צילום: מערכת וואלה! NEWS, בני בן סימון)

"בצהריים הגיעה אשתו מים המלח", סיפרו השכנים. "רצו להיכנס למעלה אבל לא היה להם מפתח. אני התקשרתי למד"א ונסעתי למוקד. לא הזמנו מכבי אש כי אנחנו לא משפחה. אחרי שעה אבא שלי התקשר למשפחה בבאר שבע ודיבר עם הנכד. הנכד אמר שהאבא פה. אבא שלי בשוק ממה שקרה. לא ידענו על המצב של הבן".

חברו של האב סיפר כי "הבן שלו אדם חזק". לדבריו, "הוא בחיים לא היה פוגע בבן שלו. הוא לא היה עושה את זה. אבא שלי הבחין בערב שאף אחד לא עונה בדירה. הוא התקשר אליו ואיש לא ענה. הוא בדרך כלל הולך לישון עם הטלוויזיה. ואני ראיתי שאין שום טלוויזיה מהחלון. גם לא ענה לטלפון. לא חשדנו, התחלנו לחשוד רק למחרת. בשבת בדרך כלל הוא ואבא שלי יושבים פה למטה. חשבנו שאולי הם הלכו לבריכה. בצהריים כשהגיעה המשפחה של הבן מים המלח התחלנו לחשוד שמשהו לא בסדר". שכן נוסף ציין כי הבן פוטר לאחרונה מעבודתו.

(עדכון ראשון: 21:17)

חשד: אבא הרג את בנו החולה - והתאבד יחד עם אשתו בערד, 23 במאי 2015(צילום: מערכת וואלה! NEWS, קרדיט: בני בן סימון)
  • ערד
  • רצח
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully