פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תושב צפון הארץ תועד כשהוא מקיים יחסי מין עם כלב לברדור

   בסרטון ויראלי שהופץ בימים האחרונים באינטרנט, נראה תושב הגליל בשנות ה-50 לחייו מקיים יחסי מין עם הכלב, בסמטה לאור יום. בחקירתו הודה החשוד במעשיו, והתברר כי מדובר בכלב השייך לשכניו. "נראה כי מדובר, לכאורה, במקרה של ניצול חסר ישע"

   תושב צפון הארץ תועד כשהוא מקיים יחסי מין עם כלב לברדור
   עריכה: טל רזניק

   בימים האחרונים הופץ באינטרנט סרטון ויראלי שבו נראה תושב הארץ בשנות ה-50 לחייו מקיים יחסי מין עם כלב מסוג לברדור. הסרטון צולם לאור יום, ברחוב צדדי באחד היישובים בגליל. עקב תלונות של אזרחים זועמים, החליט משרד החקלאות לפתוח בחקירת המקרה וביום חמישי האחרון, לאחר שנוצר קשר עם צלם הסרטון, אותר החשוד.

   עוד בוואלה חדשות:
   מדענים גילו מין חדש של קופים - בזכות איבר המין שלהם
   חשד לרצח בנצרת: גופת תיירת נמצאה בחורשה
   אלכסנדר יושב 3 שנים במעצר בית על מעורבות בשוד של 5,000 שקל

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   חשוד בהפרת חוק צער בעלי חיים. צילום מסך מתוך הסרטון

   הגבר, החשוד בהפרת חוק צער בעלי חיים, הודה בחקירתו במעשים המיוחסים לו. עוד התברר כי הכלב שעמו נתפס מקיים יחסי מין שייך לשכניו, ולכן לא היה צורך להוציאו מרשותו. הכלב נמצא עתה אצל בעליו, שהונחה שלא לאפשר לו לשוטט ללא רצועה, כנדרש בחוק.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "כשכוש הזנב התחלף לכשכוש קטן בין רגליו, דבר המעיד על פחד"

   ד"ר נירית צפורי-ברקי, סגנית הממונה על חוק צער בעלי חיים במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, אמרה בתגובה כי "בסרטון שהופץ ברשת באופן ויראלי בימים האחרונים, נראה אדם בוגר מכריח כלב לקיים עמו יחסי מין. הכלב אמנם מכשכש בזנבו בתחילה, ככל הנראה בשל שקית המזון שחשב שיקבל, אך במהרה כשכוש הזנב התחלף לכשכוש קטן בין רגליו, דבר המעיד על פחד. נראה כי מדובר, לכאורה, במקרה של ניצול חסר ישע".