פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו ברגע המדהים בו נערה נפגעה מרכב נוסע - וקמה ללא פגע

   רכב פגע בצעירה שחצתה את הכביש - וההיא פשוט נעמדה על הרגליים והמשיכה ללכת. הקטע הבא ישאיר אתכם בהלם

   צפו ברגע המדהים בו נערה נפגעה מרכב נוסע - וקמה ללא פגע

   וואו. מכל תאונות הדרכים שתועדו אי פעם בוידאו - זו אחת מהברורות, המלחיצות והמפתיעות ביותר. היא ברורה ,כי ניתן לראהותבבירור את השניות המלחיצות שבהן רכב פוגע בנערה שחוצה את הכביש, ואת מבטן מעורר האימה של הילדות, היא מלחיצה - כי גם אתם תמצאו את עצמכם צורחים להן לברוח מעבר למסך והיא מפתיעה כי הנפגעת יצאה מהתאונה הזאת בחיים ויותר מכך - בלי שום פגע. איך זה בכלל הגיוני? מסתבר שגם הרופאה שעברה במקום ובדקה את הילדה לא מצליחה להסביר את זה, "אני לא יודעת איך זה הגיוני שהיא לא נהרגה מהתאונה הזאת".

   נערה נפגעת מרכב נוסע (צילום מסך , צילום חובבים יוטיוב)
   רגעי האימה (קרדיט: צילום חובבים יוטיוב)

   בקטע שצולם בבלבוב, אוקראינה, באמצעות מצלמת דשבורד של הרכב הפוגע ניתן לראות איך שתי הילדות חצו את הכביש והבחינו ברכב שנוסע לעברן במהירות. כשהצליחו להתחמק ממנו, הן מצאו את עצמן בנתיב של רכב אחר וממנו רק אחת מהן הצליחה לחמוק בזמן ואילו השנייה נראית כשהיא מתרסקת על השמשה..

   הנהג, ווסילי קוזלובסקי בן ה-36, עשה את דרכו לביתו כשלפתע שתי הצעירות התפרצו לכביש. זארה ווגין בת ה-10, שדיברה בטלפון בזמן שחצתה את הכביש, נפגעה מהרכב הנוסע והושלכה למדרכה. על אף המכה הכואבת, הילדה יצאה מהתאונה בריאה ושלמה. בקטע ניתן לראות עד כמה מהר היא נעמדת על רגילה וממשיכה ללכת. מדהים.

   עוד בנושא

   איך הגיע הכלב המסכן הזה למנוע הרכב של השכן?
   מתיחה: נהגת המירוצים התחזתה לתלמידה ולקחה את המורים לסיבוב שלא יישכחו